bugün

dürüst ve seven insan hareketidir.

üniversite yaz okulu, sınıftaki kızlardan birinden not istedim, telefonumu istedi bende saf duygularımla yardımcı olacak diye verdim,
sonra akşamları mesaj atmaya başladı, ne yapıyorsun şuna çalıştın mı vs. bir sevgilim vardı o sıralar 2 senelik falan kendisi başka bir şehirdeydi,
sınıftaki kız gün aşırı aramaya başladı, ben hala saf saf sende şu not var mı? sende bu not var mı düşüncesiyle konuşuyorum.
bizim evdede kimse yok canım sıkılıyor gel istersen birşeyler içelim dedi, ben işlerim var şuan gelemem dedim (arkadaşın evinde çıkan hamam böceklerini ters çevirp videolarını çekiyorum o kadar işim var yani) velhasıl kızın dolaylı sevişme teklifini sevgilim var diye reddettim.
sonra birkaç defa aradı telefonunu açmadım.

Bu da böyle bir anımdır.
afferindir.
bu devirde bulunması zor erkektir. sevgilisi denemiş de olabilir. yollar bir kız arkadaşını misal.
kabul ederse bok yoluna gider etmezse helal valla.
buna değecek sevgiliyi bulmak zordur.

eğer kıymet bilmez biri olduğu anlaşılırsa sevgilinin, bu teklifi geri çevirmenin salaklık olduğu anlaşılır.

sen ona bir ev yaparsın, o sana bir tuğla vermez. böyle adalete sen koy.
sevismeyi rededen erkek travestidir. iki elim kanda olsa sevisirim.
(bkz: benim için cinsellik her zaman ikinci plandadır)
alexis texas'la birlikte olan erkektir. epey bi godoştur ama gelecek sevişme tekliflerine kapalı olması normaldir.
Erkek olmasının yanı sıra adamdır kendisi.
Efendi olup değeri bilinmesi gereken erkektir, adamin dibidir ayrıca da hemcinsim olarak gözümde, yahu o değilde kızlar bu efendi erkekleri sevmiyorlarki hacu, vurup mala geçicek tipler istiyor bu kızlar, neyse adamın dibisin, müzeliksin.
(bkz: sevişme teklifi)
cesaretini toplayamamış erkektir.
Kişinin nefsi sayesinde gelebildiği son nokta. Ancak bir "alfa" erkeği bunu söyleyebilir. Diğerleri kadın diye koşturur.
büyük bir hata yapmış erkektir, kız razıyken niye kasarsın ?
adam gibi erkektir koçum benim!
sayılarının artmasını istediğim erkek türüdür. böyle hemcinslerim sayesinde dünya daha iyi bir yer olabilir.
sevgilisi olsun veya olmasın, bir kızın teklifini reddeden erkek terkedilir.*
regli döneminde sevişme teklifi almış erkektir. çok değil, birkaç gün sonra regli dönemimi atlattığında yeni bir teklif alırsa bunu golle sonuçlandıracaktır.
aptal aşık rolünü çok iyi oynayan erkektir sorsan niye reddettin diye benim başım bağlı der bikaç ay sonra terkeden sevgilisinin arkasından salya sümük ağlayanda bu erkektir.
aşk bir dengesizlik işi.
zamanlaman yanlış demek isteyen erkektir.
adam gibi adamdır. kuşu ötmüyorsa elden ne gelir?
söz konusu sevişme teklifinin bahsi geçen sevgiliden gelmesi durumunda takınacağı tavır merak edilen erkektir.
uzun zamandır bir uzak mesafe ilişkisi yürütüyor ve uzaklardaki sevgilisinden çok uzun zamandır ayrı kalmanın ağırlığını taşıyorsa peygamber sabrı taşıyordur, adamın dibidir. bu zamanda hala onurun, şerefin, gururun, sadakatin ne olduğunu biliyordur. aradan yıllar geçip de söz konusu reddin sebebi sevgiliden kopunca, bu eylemi üzerinde muhakkak düşünecektir; ya su katılmamış bir gerzek olduğuna kanaat getirecek ya da aynı kafayı koruduğundan hatun kısmı tarafından seri düdüklenmekten zevk aldığını düşünmeye başlayacaktır.
sevgilisi tarafından malesef aldatılacak erkektir.
neden bu kadar garipsendiğini anlamadığım erkek. doğru olanı, doğruyu fln geç, gayet normal olanı yapmıştır.

ulan cemiyette adımız orospu çocuğuna çıkmış, cinsiyet olarak komple fişlenmişiz haberimiz yokmuş lan.
vakit kaybetmeden nikaha alınması gereken erkektir.
güncel Önemli Başlıklar