bugün

sevişmeyi bırak seks bile teklif eden yazarlardır. ohhşşş, yazarken bile ağzımın suyu aktı lan!!!

not: daha entry bitmeden 2 kadın sözlük yazarından seks teklifi aldım.
sözlükte bulunması neredeyse imkansız olan yazarlardandır.

kısaca;
tavuk, darı, ambar üçlemesi.
(bkz: kedidir o kedi)
sözlüge henüz düşmemiş olan, o teklifi erkeklerden bekleyen yazarlardır.
umutsuz sözlük erkeklerinin, umutsuz durumlarına çözüm bulmak için uydurdukları hikayedir. (bkz: aç tavuk kendini darı ambarında sanır)
çekinmeyen yazarlardır. helal olsun derim yaparlarsa, vallaha derim. bak sözlükteki erkek yazarlar şimdiden üşüştü. beyler o yazarı görürseniz bana da haber verin.
(bkz: bize öyle bir bilgi gelmedi)
tam liste için tıklayınız.
ya aralarında kız kardeşin de varsa? saçmalamayın olum ya!
vardır. nereye bakmanız gerektiğini bilme meselesidir sadece.

(ara: iyi bir çocuk olursanız)
tamamen hayal olmakla beraber varlığıda şüpeli bir durumdur. öyle bi durum varsa neden bize rastlamaz eğer yoksa neden böyle bir başlık var. safsata nokta.
var olan yazarlardır. hala sözlükten bir bağyanla sevişemeyen yazarlar var. yazık lan. *
tanım: bir çok yazarın hayal ettiği ama olmayan olsa da hiçbir zaman bilinmeyecek hede.
yani,

(bkz: hışşşt hocam uyan geldik)
--spoiler--
1 yeni sevişme teklifi aldınız!
--spoiler--
beni neden bulamadıklarını düşündüğüm yazarlardır.oysa ki gay de değilim.

(bu entryde fiziksel özelliklerimiz hakkında bilgi vermemiz gerekiyor muydu?)
uludağ sözlüğün çivisi çıkmış. rahat bırakmıyorlar insanı. sevişelim truvam sevişelim efesim. bıktım lan beni seks objesi olarak görmenizden. her gün iki üç kez teklif eden yazarlardır.
sazan avı sonucunda oltaya ne kadar abazan takılacağını merak eden kadın sözlük yazarıdır.

(bkz: kadın sanıyodum saplı çıktı rıza baba)
sözlük değil , kerhane çetelesi .
mesafe uzaklığı haddinden fazla olduğunda teklifine teşekkür edilen sözlük yazarlarıdır.
(bkz: şehir efsanesi)
olmadığını düşündüğüm sözlük yazarlarıdır. erkek yazarların hayallerini süslerler fakat hayalde kalmaktadır.
Her gün mesaj kutumu aşındırmaktalar.
güncel Önemli Başlıklar