bugün

sevişme teklifinde bulunan erkeği şaşırtmıştır.

ne yapacağım ben şimdi. sürekli reddediyorlardı. ısrar ediyordum. geyik oluyordu ne güzel. neden kabul ettin ki şimdi?
dalga geçen kızdır zira siz orda vuhuu ben neymişim havalarındasınızdır o sizinle dalga geçiyordur.
uğraştırmayan hatun çeşididir.
Sevisme istek butonu.

Basiyosun sevisiyosun. Yersen.
böbrekleri evde bırakıp gitmek lazım. ne olur ne olmaz amk.
(bkz: Sevişme isteği)
karşısında ki abaza erkek karşısında kelime bulamayan kızdır , erkeği geçiştiren kızdır , öyle kızlar var mıdır diye merak duyulmasını sağlayan kızdır.

(bkz: öyle kızlar var mı yahu)
şaka yapan kızdır. ben olsam second life'de bile vermem.
(bkz: işte bunlar hep seks)
aynı dertten müzdarip, "nefes alsın yeter" erkeğinin dişi versiyonudur.

olmaz diye birşey yok, ola(da)bilir...
Artık hayattan zevk almayan kızdır. Arada aşk olmadığı zaman bir kızın veya erkeğin elini tutmak, ona yalandan gülmek niye. Kim alır böyle durumdan zevk sevinç. Kızlar bu durumda ne der bilmem ama erkekler için, yok işte sözlükten şu kızı düşürdüm, Şöyle yaptık böyle yaptık diye söyleye bilmek için neden yatarsın iki günlük biri ile. Yapmayın aq. Aşk olmadan sevmeden yapmayın şu zıkmı. Biraz hayattan zevk almaya bakın. Aşkı yaşayın. Bir kere tuttun mu da daha bırakmayın. Kaybedince anlamayın değerini. Sevin sevginizi haykırın. Şu üç günlük dünyada üzmeyin birbirinizi.
(bkz: filiz sevişelimmi)
giriş gelişme olmadan sonuca varılan durumdur. türkiye'de çok nadir görülecek bir durumdur türk kızının karakteristik yapısına uymaz, türk kızı süründürüp acı çektirmeyi sever.
şoktan çıkmadan sevişmeye gidilmemelidir. zira o pipi şaşkınlıktan içine kaçmıştır. kız bir de sözlükte dalga geçer, bunun için miydi onca çaba diye. aman diyim. ahahahahaaa
sevişmenin bu kadar abartılmasını anlamak mümkün değil. sevişmek istemek veya sevişmek neden bu kadar abartılır!
Tabuları yıkan sözlük kızıdır.
(böbreğe dikkat edin)
sabah buz dolu küvette uyanacak ya da buz dolu küvette uyanılmasına sebep olacak kızdır.
erkektir. sizi kandırıp s.kecektir. dikkatli olun.
Beni kıramayan sözlük kızdır.ewed
Başlık altındaki entry sayısı durumun vehametini göstermekte.

Bakın beyler bayanlar sizden rica ediyorum, varsayımlara dayanarak değil, lütfen yalnızca tecrübe sahibi kişiler bilgilerini aktarsın ki bu tür durumla karşılaşan tecrübesiz yazarlarımıza doğru bilgi ulaşsın.
burada 1 aydır olup da hala seks yapamamış varsa kusurabakmayın kendi mallığıdır.