bugün

hani kabir azabı derler ya. heh işte bu durum, net bir şekilde kabir azabı olarak sayılabilir benim inancıma göre ve kişinin densiz, ısrarcı arkadaşları-tanıdıkları olduğuna delalet eder.

işin giriş kısmını geçtikten sonra devam etmek gerekirse geçen gün yine sevişiyorum zırt telefon çalmaya başladı, bizimkinin annesi aradı uzanıp susturdu telefonu ve vites yükselterek devam ettik sevişmemize. sonra aradan biraz zaman geçti yeniden çalmaya başladı telefon, susturduk ve devam ettik. sonra benim telefonum çaldı, susturduk ve devam ettik bi susmadı mınakoduğumun telefonları. hadi benimki zaten iş sebebiyle orospu telefonu gibi oluyor mesai saatlerinde, alışkınım da onun telefonu çalmazdı bu kadar.

derken sevişmenin sonuna geldiğimizde benim sürekli susturduğum, en sonunda bir anlık aramasızlığından yararlanıp da sesini keserek kenara attığım telefonda yeni bir aranma durumu hasıl oldu, açtım telefonu ama nefes nefese kalmıştım aynı anda;

- efendim.
+ arkadaş nerdesin sen ya?
- kim öldü amk. kim? hhh hhh hhh hhh
+ iyi misin sen? nefes nefese geliyor sesin, nerdesin?
- iyiyim iyiyim, mekik çekiyordum.
+ böleceğim o zaman bi süreliğine.
- sikip attın, bölmek mi kaldı daha? dinliyorum.
+ müşteri aradı para yatırmak için hesap numarası istedi, ne kadara anlaşmıştınız?
- iş bitimine toplam on bir bin demiştik. sana da mail atmıştım durumu bin lirasını aradaki elemana verip on bini bize kalacak diye.
+ tamam o zaman ben söyliym, unutmuşum hiç maili.
- tamam o zaman hadi görüşürüz.
+ bi dur bi. mekik falan ne iş senin? spor salonuna başlayalım istersen tekrar.
- olum lan bi kapat sigaramı içeyim bari, acı bana.
+ aaa eee ööö ooo... ben seni daha müsait bi zamanda ararım o zaman.
- sevinirim.

gibi gibi gibi.

ya da gecenin saat 1'idir, sevgilisinden ayrılan arkadaşınız arar ve telefonu açtığınız anda ağlayarak "sen ölme oğlum tamam mı" diyerek girişini yapar, tek kelime edemezsiniz.
(bkz: geçen gün yine sevişiyorum). adamı zor durumda bırakır.
telefonun diğer ucundaki zat eski/yeni sevgili adayı ise işler çok karışır anlık keyif düşüncelere gömülür.
(bkz: sessizdeydi duymamisim)
telif isteyen göttür. kullanın!
onu bırak beni sik telefonudur. duvara çarpılır ve rahatlatılır.
sevişirken ısrarla çalan kapı zilinden iyidir.
Kırılası telefondur.
güncel Önemli Başlıklar