bugün

“ at sahibine göre kişner “ der susarım.
Lan olm bi tutarlı olun be. Kız yatsa un çuvalı gibi, yatakta aktif olsa kaşar oluyor. Bu kızlar ne yapsınlar size yaranmak için yahu? Biraz salın amk. iletişim ve diyalogla aşabileceginiz ufak meseleler bunlar.
seks yapanlara orosbu diyonuz yapmayanlara cuval. ne istiyonus ona bi karar verin
Türk erkeklerinin de harikalar yarattığını söylemek gerçekci olmaz zannederim.

Kadınlarımız un çuvalıysa erkeklerimiz de tepinicidir.

Kadinin ustunde tepinirsen kadin tabi un cuvalina döner azizim.

Sen sevişmeyi bilmedikten sonra kadin ne yapsin?
At sahibine göre kişnermiş.
genel manada problem var heralde erkekler kadınlardan şikayetçi çuval gibi kan gibi yatıyorlar kadınlar biran önce işini bitir defol ya da başım ağrıyor.

kadınlarda erkeklerden şikayetçi sevişmeyi bilmiyor ön sevişme yapmadan direk olaya girilmesinden erkek boşalıp kadın orgazm olamadığından sırtını dönüp yatmasından.

bu heralde bilinçaltı ile ilgili olsa gerek seks kötü birşeymiş gibi anlatılması toplum baskısı felan.
bir zahmet yatsınlar olum bırakın. zaten türk kızları balık etli. olmasa bile evlenince minumum 10 kilo alınıyor. ben evli olup 50 kilo kalabilen kadın görmedim. şimdi kaldırmaya kalksan bel fıtığı garanti. hal böyle olunca yapabileceğin en iyi şey doggy veya misyoner. ha ben güçlüyüm kuvvetliyim diyorsan kucak fantazisine girebilirsin ama çabuk yorulacağından hiçbir şey anlayamazsın.
Muhteşem bir olta ve iyi iş çıkarmış.

Toplayın beyler.
Başlığı okurken gözüm kanadı.
Hamurhanede kartları yeniden dağıtan kızdır.
mal diyen en erken boşalanıdır. bundan emin olun.

neyse;

arada kabul edilebilir bir şeydir. sadece kadın zevk almaya odaklanır ve zaman kısıtlıdr. genelde misyonerin amacı bu yöndedir. misyonerin türlü-farklı çeşitleri de mevcut.. yani un çuvalı gibi yatan partnerinizi mutlu edebilirsiniz.

sende bir beceriksizlik varsa kamasutra'nın tanrıçası gelse un çuvalı taşıyan ameleden öteye gidemezsin.
ilk defa "meriçlik" yapamayacağım bir gerçek.

ama bunun sebebi de ne yazık ki kültür. kadın zevk alsa "kaşar" almasa "un çuvalı", onlarda b şıkkını seçiyor.

bu sadece türk kızlarında yok ne yazık ki, birlikte oldugunuz kadın eğer ki cinsellige geç yaşta başladıysa (uzun süre "bakire" kaldıysa) tüm kadınlarda var.
Her şeyi erkekten beklemeyin.
(bkz: sevişirken un çuvalı gibi yatıran türk erkegi)
görsel
bu uludaki erkekleri anlamıyorum. şimdi bana çoğunuz meriç diyeceksiniz ama inanın sikimde bile değilsiniz. zaten benim bu sözlükte bulunma amacım buradaki kızlardır. yani ufacık bir sevişme umudum olduğu müddetçe ben hep burada baki kalacağım. bu bağlamda da sevgili sözlük kızlarına ve sözlüğü okur olarak takip eden tüm karılara laf söyleyen erkekleri de her daim göt edeceğim. peki nasıl edeceğim?

hemen başlıyorum. neymiş? kadınlar sevişirken un çuvalı gibi yatıyormuş. bugünkü konumuz bu.

ba ba ba ba tipini siktimin ibnelerine bak hele. hareket istiyolar ama işte kadın hareket edip iki kıvrıldığı zaman da; ''aşkım dur dur dur dur'' diye bağıran da bu gavatlar. niye? çünkü boşalacak şerefsizler. kadın üste çıkıp iki zıpladığı zaman ''dur dur dur dur dur'' deniyor. sanki trafik polisi hepsi. dur ne lan? sen önce sevişmesini öğren çakal. sonra vay efendim kadınlar kıpırdamıyor. kadınlar hep un çuvalı gibi yatıyor.

yatar tabi lan hadsiz. senin o 30 saniyelik sevişmeni, 1 dakikaya uzatabilme gayreti işte bu. hani kalecilerin yalandan yere aut atışında oyalanmaları gibi düşün. kadın da hemen gol şeysi olmasın diye süreyi uzatıyor işte.

bunun daha nasıl izahı olabilir lan? bakın tekrar ediyorum. bir kadının yatakta cilveli, işveli, fantezili vs olması erkeğe bağlıdır. erkekler benim gibi sert sevişirse, efendime söyleyeyim saç çekip popoya şaplak falan atarsa, ne bileyim gırtlak sıkıp dudağını öperse kadın zaten otomatikman deli gibi olacaktır. penisin de heybeti ve işlevi önemli tabi.

şimdi bu yukarıdaki paragrafta biraz kendimi övmüş gibi gözükmüş olabilirim bunun bilincindeyim ama konunun izahı bakımından gerekliydi bu. yani ekmek çarpsın sevişme listeme 1-2 kız düşer belki diye bi çabam yok burada. sadece sevgili sözlük kızlarına ve diğer okurlara yönelik yapılan bu karalama kampanyasına buradaki mallar gibi ''dur dur dur dur'' demekti gayem.

neyse uzamasın. işin özü, kadınlar sevişirken 2-3 hareketlense off off diye anında boşalacak adamlar gelip burada dırı vırı yapıyor ya, he işte o beni deli ediyor.
kadınların hiçbir suçu yoktur. buradaki en büyük suç seks yapmasını bilmeyen erkencilerdedir. bahaneleri de hazır ibnelerin;

''oşkom çok ozon soro sovoşmodok yo, o yozdon orkon boşoldom. çok doloydom boloyon mo?''

gel ahan da bu salaklara hareketli davran.

neyse, karılar yine de kızmasın bu ergenlere. seksin ırbını bilen kalmadı burda. çoğu mal bunların evet.
5-6 dk. Sürecek seks için soyunması bile fazla zaten.

Yoksa öncelikle partnerinin zevkini düşünen, tatmin edebilen bir adamla görün o kızı bir de. Ağlayarak günlüğünüze yazın. Yani sözlüğe puhahah. 10 santiminizi de alın geberin bir köşede.
At sahibine göre kişner atasözü hesabı sen yönetemezsen kadın sırt üstü yatar kardeşim kadını sekse hazırlayacaksın ki üstünde tepinsin.
Un cuvalı gibi de agırsa erkeğe yükü bindirecek kızdır, itinayla sırtlayınız.
En az 5 posta yemiş kızdır.
evet, erkek altta olduğu zaman üste çıkmanın anını kollar.
kadın numaralarını gösterse de ala kaşardır zaten.
domalmaz kezban domalırsa da faişe.
vay anasını sayın seyirciler. şimdi söyleyin bu kızlar ne yapsın!
kaygusuz aydır atılmaz
pazara çeksen satılmaz
soyunup koyna yatılmaz
bir manda çöküp oturur.
sizin yapacağınız genellemeyi sevsinler sözlüğün barzoları sizi.
valla incir çuvalı gibi ayıklarım.

hihih.
insanı hayattan soğutur. kız erkek farketmez tabi bu durum, yatakta kendin kadar karşı tarafı da mutlu etmek önemlidir.
güncel Önemli Başlıklar