bugün

başarılı olması ihtimali az olan adamdır. mavi taytın üstüne kırmızı don giyen adam ne kadar seksi olabilir zaten.
(bkz: sevisirken super kahraman kiyafeti giymek)
aldığı alkolünde etkisiyle uçtuğunu sanan komik insan.
süper kahraman fetişisti olan adamdır.
çocukluğuna inilmesi gereken tipler.

(bkz: mal)
-evet askım evett hadi şimdi gözlerinden ışık çıkarrr
+hedele hüdele hedele hüdele ne ışığı yav zaten bu tayt kıçımın arasına kaçıp duruyo!!
-oh evet askım uçuyoruzzzzzzzzz
+ama aysuuu yeter sıkıldım bu pelerin çok terletti beni.
-evet aşkım şimdi beni kaldırıp kaldırıp yatağa vur.
+lan bu karı harbi uçmuş
+aysu sıra sende şimdi aşkım giy bakayım şu hizmetçi kostümünü.
-uçuyoruuummmm ^'+^'%' la la la hayat ne güzelllll
+in artık şşşş!
bi acayip adamdır. benim bildiğim sevişilirken soyunulurdu ama aksini söyleyen varsa buyursun giysin işte pelerin işte tayt.
giyinikse de sevişirken giyiyorsa gerizekalı ya da fazla fantastik kişidir. fantezi yapmayı fantastik öğelerle yoğurmaya çalışıyor yahut karıştırıyor olabilir. ne diyelim, insanoğlu.
gereksiz islerle ugrasan adam. sevisecekse cikaracaktir.
güvenemediği yerlerinin ilginç kostümüyle kamufle edeceğini sanan insandır. ama partnerinin çok büyük hayallere kapılmasına sebep olacağından kul hakkına giren kişimsidir.
(bkz: yevtuşenko gençlere yalan söylemek yanlıştır)

belki de görev bilinciyle sevişiyordur. görev beklemez baabında.
değişik bir fantazi biçimi kelepçe kırbaçtan daha iyidir.
durex reklamındaki adamdır.
partneri supergirl kostümlü ise neden olmasın.
tam anlamıyla gerizekalı sıfatını hakeden ve üzerine cuk diye oturmasını sağlayan abuk kişi. ilişki öncesi fantastik olan kişiliğini sevgilisinin ricası üzerine dışa vuran giydiği kostümle kendini daha seksi ve çekici sanan, doğuştan kanın da anfetamin bulunduran sersem oğlan çocugu türü. isteğe göre spiderman, batman, hulk, wolverine triplerine bürünebilir bu kişiler.
güncel Önemli Başlıklar