bugün

Kızın Kafasındaki sevişme anında oğlanın heyecanından ve performansından ötürü oluşan "acaba bu benimle sadece kız olduğum için mi birlikte yoksa sevişmeden sonra da bana aynı ilgi ve sevgiyi gösterir mi?" Düşüncesini kontrol etmek ve kızı rahatlatmak için "seni seviyorum" diyen erkektir. O ne kurnazdır oooo.
O erkek bir daha sevişirken bu cümleyi kurmasın. Siktirin gidin lan kaşarlar.
romantik erkektir.
elin oruspusuna seni seviyorm dersen olacagi buydu fazla bisi beklememek gerek yani beni allll alllll alsana beni diye tutturmadigina dua etmen lazim.
yalan yok ben bunu yaptım hatta önceden planladım filan ne zaman söylicem ön sevişmeden ne dicem sikişte ne dicem finalde gözlerinin içine bakıcam filan.

ön sevişmede durum gayet iyiydi edip abiden, cemal abiden dizeler sıralıyorum kadına nağme, kadına iltifat vesaire güzel gidiyor yani tava geliyor derken harda bir girdik coşarken filan kulağına ''seni seviyorum'' diyerek nefes nefese bir kelam ettim.

cevap efsaneydi yaa,

''he he tamam hadi hadi''

hatun hiç siklemedi, o an ben onun vücudunu sikiyordum ama kadın benim hayallerimi, ruhumu romantikliğimi sikti. combo yaptı tek kişilik gangbang a kurban oldu tıynetim.

derken sevişmeler bitti filan. dedi ki bana ''sevişirken orospu dersin anlarım, amıma götüme mememe küfredersin anlarım da seni seviyorum nedir hayalet dedi mal mısın lan'' filan böyle konuşuyo alay ediyor, dalga geçiyo ama güzel zamanlardı hea. aklıma geldi öyle coştum anlattım. neyse ben kaçar.