bugün

erkeği en can alıcı bölgesinden vuran o yatakta s.ke s.ke öldürülmesi gereken hatundur.
derhal kapının önüne konulması gereken kadındır.
partnerine erken bosalma yasatmis kadindir.
> sen bir hayvansın erkeğim benim.

< nasıl yani naciye?

> boğa gibin, aygır gibin birşeysin, hayvanım benim!

(bkz: rıfat koş kıyamet kopuyor!)
(bkz: gösterelim abla)
sert seksten hoşlanan kadındır.

onurunu biraz zedeleyerek partnerini gaza getirmeyi amaçlamıştır, alınganlık yapmayın, ona istediğini verin. o zaman birden "sevişirken sen neymişsin be diyen hatun"a dönüşür, övgüsünü de kazanmış olursunuz.
yatağa gömülesi hatundur.
sürtüp bırakılması gerekir bu hatunun. bi zaman sonra da sürtük olması kuvvetle muhtemeldir.
(bkz: ölmeden önceki son sözler)
bu söz sadece erkeği tahrik ederek amacına ulaşmak isteyen kadının söyleyeceği bir sözdür.beğenmiyorsa gitsin kiminle yaparsa yapsın dedirtecek kadar sinirlendirir adamı.
(bkz: ağır tahrik unsurları)
Allah düşmanımın başına vermesin dedirten hatun tipidir; zira doyumsuz olması bir kenara, üstüne üstlük gereğinden fazla tecrübelidir, öyle ki kıyaslama yapıyordur. "ben ne erkekler gördüm, sen o ligde bile değilsin" der gibidir.
Oysa bilmez partnerinin morali bozuktur, iş yerinde patrondan papara yemiştir, tuttuğu takım şampiyonluğu kaçırmıştır, dikkati dağınıktır vesselam, bu yüzden erken boşalmıştır.
Biraz daha anlayışlı olmakta fayda var.
hayata dair çük burkan bir detaydır.
ilginç bir tepkidir.

demek ki, sen kendini sevişiyor sanıyorsun ama, aslında o kadar kötü yapıyorsun ki işini, kadın hiç öyle sanmıyor.
kelepçelenip kırbaçlanması lazım gelen hatun kişidir.
oowww headshot.