bugün

Götünün yanakları öpülecek kızdır.
otobüs gibi kızdır. fısss fısss hava boşaltır.
'anala geçelim' mesajı veren patlak götlü.
Tüm romantizmin içine eden kızdır, hatta belkide osururken sıçıp donuna bile etmiş olabilir.
(bkz: pussy fart).
utanır.
utanmıyorsa salın gitsin. kızı.
ikinci sevişmeye önlem alınması gereken kızdır efenim.
ilişkiden önce gerek bi acılı adana-şalgam olsun, bi turşu-kuru fasulye olsun yedirmeyiniz.
mümkünse anüs kısmına koli bandı yapıştırmayı teklif ediniz.

kabul etmezse, kendinize yedekte bi mandal bulundurunuz.
burnunuz için.

ve beybi feys olduğumu söylemeye gerek yok zannedersem.
Deliklerinin kapatılması gereken kızdır.

Şarap gibi kadın değildir.
Çünkü şarabın tıpası vardır hava kaçırmaz.
Gerçi sevgilisi de tıpa görevi görebilir.
Ama sevgilisi olup da hala hava kaçırıyorsa ya sevgilinin aleti küçüktür ya da kızın organı gokart sahası gibidir.
Şimdi bilimsel olarak bakıldığı vakit, efendim anüs bölgesinde ki sinirler gevşiyor vücut kontrol mekanizması teklemeye başlıyor, sevişme esnasında ki yoğun hareketlilikten ötürü çalkalanan mide asidi metan üretiyor ve art arda kasılıp gevşeyen bünyede bağırsak kontrolü kaybedilip gaz salınımı gerçekleşiyor. Tabi tüketilen gıdanın niteliğine göre bu gazın şiddeti fıss, zart ya da fofarrrt şeklinde olabiliyor.

Şimdi bu hatun kişisinin partneri olarak bize düşen görev, sessizce içinden çıkıp kulağına en seksi sesimizle "senin ben yapacağın işin .mına koyayım" diyerek pılımızı pırtımızı toplayıp gitmektir. S.kmiyim bilimsel reaksiyonu da tepkimeyi de biz kasılıp gevşiyoruz diye sağa sola işiyor muyuz? Bu ne ya? Ulan anlarım insansın olur böyle hatalar lakin sevişmeye gideceğin günden önceki gece brokoli yemek nedir?

Özetle sevişirken osuran kadına denk gelirseniz hiç çekinmeyiniz efendimiz direk ağzına sıçınız. Hak etmiştir.
onu duymadım da sevişirken sıçan kızı duydum. hem de çocuğun arabasına... yazık lan böyleleri de var.
Beni etkilemez, kızlar benimle sevişirken salın gitsin. Hiç tiksinmem..
ciddi ciddi mide bulandıran kızdır.evet.
bozuk yumurta gibi kokutmuyorsa sevindirir. ayrıcana bu kız yürürken sakız da çiğneyebiliyordur eminim.
Gaza gelmiştir.
ağzına osurmadıysa sevişmeye devam.
Sevişmeden önce Fasulye yemiş olabileceği gerçeği vardır.
(bkz: iğrençsiniz ibneler)

pırt yapan kızdır. hani kızlar pırt yapmıyordu lan. kandırıkçılar.
Gazı gelmiş kızdır.
bu kızın osuru kokmaz merak etmeyin.
sözlüğün edep barametreleri yazacağım şeyleri kaldıramayacağı için, şimdilik ben en azından kendi osuruğumu tutmalıyım.
abartılmaması gereken doğal bir durumdur. sevişirken sıçan kızdan çok daha götü öpülesi olduğu aşikardır.
Komik olurdu galiba *
sikinizin üzerindeyken osurduysa gelebilecek daha büyük şeylerin habercisidir. siki çamura saplamayın, el sıkışın ve oradan ayrılın.
Nihahaja diyw güldürür ki güldürmüştür vakti zamanında. Ahahahajahahahaha yine güldüm bak.
(bkz: amlarına koyayım onların çok ayıp ediyorlar)