bugün

sevişirken bir yandan da tv'deki komedi filmini izleyen kadındır.

edit: oha amk yine 31'inci entry bana rastladı.
sevişirken bile güldürebilen bir erkekle beraberdir.
zevk alan kadın.
tadından yenmez. ( gülüşün şekline bağlı olarak tabi )

eğer yüzünde tatlı ve şuh bir gülümseme ile tatlı tatlı gözlerinize bakıyorsa hakikaten tadından yenmez.

ha yok; kahkaha atıyorsa hafif bi tokat atın kendine gelsin. *
hoş bir durumdur. sevişmeyi tercih ettiğim kadın tipidir.
Espri veya şakanın nerede veya hangi hallerde yapılacağını bilmeyen erkek tipiyle birliktedir. ilişki uzun sürecektir keza konsantrasyon son derece düşüktür. ilişki sonrasında ne güldük be diyen kadındır.
biyerlerinin gıdıklandığı kesin olan kadındır.
Candır. Canandır. Zevk almayı bilen kadındır.
*
cilve yaparcasına şuh bir kahkaha atıyorsa insanı şevke getirir, dadından yinmez.
seksi taşşağa alan kadındır.
Açıkta bir şey mi gördün de gülüyorsun? diye sorulmamalıdır.
"Sana çıplakken baktım, ama bir şey göremedim" derse verecek cevap bulunamaz.
-ya dokunma şuraya gıdıklanıyorum.
+bi dursana kızım sakin ol.
-ama konsantremi bozuyosun.
+ne cinssin gülmeseneeee .
-ahahahaha.
+çattık iyi mi.
gerçek anlamda sevişmeyen kadındır. sevişiyormuş izlenimi vermeye çalışıyordur. sevişmek istemediğini söylemek yerine partnerini gülüşleriyle o havadan çıkarmayı umuyordur.
seksin kadınları aşağılıyor olduğu gerçeğini saklamaya çalışan acınası bir mahluktur. Apış arasında içine girmek için fırsat kollayan bi kıl yumağı olduğu halde zhahaha diye güler. Sikecem ama lafı böyle mal karilar yüzünden bulunmuş kesin m
Bamyaya tepki olarak spontane gelişen bir davranış biçimi olabilir.

tam içime alacam, bi gülme geliyor gibi.
olayı bitiren kadındır. Erkeğe 10 kaplan gücünde tokat yemiş etkisi yaratır.
kahkaha değil, sadece zevk aldığını hissetiren o gülümseme, gözlerinin içi ne kadar da tahrik edici..
aşırı alkolden kaynaklanan duygu karmaşasının tepkimesidir. ısrar edip devam edilmemeli beklenip normalleşmesiyle icraata devam edilmelidir.
Gıdıklanan kadındır.
Aklına komik bir şey gelmiştir ki bu sadece bedeninin sizde olduğunu gösterir ruhu başka yerlerde belli ki.
Inlemiyorsa sorun vardır.
Gülmek istese komedi filmi izlerdi herhalde.

--spoiler--

iç ses ‘ulan tüm bu harcanan emek,ayna karşısında gecen zaman,kurulan hayaller bu kuru bamya için miydi’ der.
kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlaşır ama yatakta değil.

--spoiler--
o an orgazm olmuştur.
Seks esnasında anormal olan bütün davranışlar insanın konsantrasyonunu bozar, şahsen başıma böyle bir şey gelse afallardım. kesinlikle hoş bir şey değil. Seks oldukça eğlenceli bir aktivite olmasına rağmen aynı zamanda bir miktar ciddiyet ister.
iç ses :Bu ne la minicikmiş dur bozuntuya vermeyeyim.
gülme komşuna gelir başına.