bugün

demek ki haz alıyor hatun.
Orospu deyin ama sakın gaza gelip senin ananı sikerim orospu çocuğu falan demeyin kalkıp gidiyorlar:d
Yıllar önce bir kız arkadaşım, sevişme esnasında "hadi bana küfür et" demişti. ilk ettiğimi beğenmedi, "bu mu yani" dedi. Sonra tam kıvamında bir şey demiştim. Ohaaa yok daha neler demişti. Küfür de beğendiremedik. Tabii ne motivasyon kaldı ne konsantrasyon! *
Ekseriyetle her türlü fantezi isteğinde olur diyen kadındır. Bu tipe istediğinizi yapabilirsiniz gıkını çıkartırsa götüm. Gerçi ben zaten götüm amk.
fantezi sever.
dirty talk hayat kurtarır.
flörtümdür yani bide fak badim oluyo kendileri
Gizli orospu olabilir aleni de olabilir.
- bana orospu de !
+ orospuuu ! sen de bana pezevenk de .
- pezevennnk ! lan birbirimizi bulmuşuz ha .
Bunun ne olduğunu bilmeyen erkek kesinlikle beyaz çorabını çıkarmaz misyoner pozisyonundan başka bi şey bilmez bir kekodur.
arkadaşlar siz burada ne kadar duyar kasarsanız kadın böyle çok kadın var.

açın türk seks videolarını izleyin.

bu fanteziye giriyor kadın bundan zevk alıyor.

orospu yine iyi bence ana avrat söven var.
--spoiler--
"ya bi s.. git" deyip ortamdan uzaklaşmayanın kendine saygısı yoktur.
--spoiler--

Ya bi s..git derseniz daha çok gaza gelebilir öyleleri dikkat edin.

-Off daha edepsiz konuş
"Ya bi s.. git" deyip ortamdan uzaklaşmayanın kendine saygısı yoktur.
- aşkım bana oruspu de...
- komidinin üstünü görüyon mu?
Bu ne vizyonsuzluk yahu, o an bırakır terk ederim orayı.
gayet normal kadındır. bunun da duyarını kasmayın amına koyim.
orospu de diyen ne ki, kendisini pazarlatma fantezisi olan bile gördüm. evet.
Size yol yordam öğreten kadındır.
Doğal istekleri olan kadındır.
Fantezi katsın, ilişkiyi renklendirsin diyedir. Bazen pisleşmek gerekir.
(bkz: Bdsm)
mazodur.
role play denilen mevzunun seks esnasında uygulanmasına bir örnek. fantezi de denilebilir. o anda canı öyle hissetmek istemiştir, erkeği gaza getirmek için söylemiş olabilir. bunlar güzel detaylar hemen varoş vs. damgası yapıştırmanın alemi yok. duyan da ingiltere prensesini sikiyorsunuz sanacak.
Orospular gibi hunharca sikilmek istenen, cinsel açıdan arzulanan bir kadın gibi hissetmek istiyordur. Zira kadınlar görüntüden değil hislerden şehvet duyar. Ona istediğini verin, sonra bakın yatakta neler oluyor.
O anda hersey olabilir çokta yadırganacak bir durum değil.
Döverim kaçarı yok sonra komidinin üstüne 200 lira bırakırım bir daha görüşmem.
Bunu isteyen kadın muhtemelen baskıcı bir toplumda yetişmiş avanağın tekidir. Kadınlık duygularını 'orospu' başlığı altında toplar. Çünkü asla kadın olmasına müsaade etmeyen bir toplumda yetişmiştir.

Tabiki toplumun ve sistemin suçu büyük ama bu kendisine saygısı olmayan köle ruhlu kaşarın da kabahati vardır.

Siktiminin ucuzu seni.