bugün

saygı gösteren kızdır.
göstermelik allah yazılı kolye takan kızdır.
(bkz: allah diye bağıran kolye)
gavurların "fuck me, oh yeah, jesus, oh god" gibi laflarını kendi kültürümüze uyarlamıyorsak şayet, işte bu gibi kızlar sayesindedir. iyi ki varlar, yoksa olacakları düşünmek dahi istemiyorum.

gavur bunu bile diyor:

(bkz: fuck me jesus)
tamamen yanlış anlaşılmış kızdır. er kişnin üstüne çıkınca kolyeyle yüzyüze kalan erkek kişisinin ereksiyonunun kaçmasından korkan kızdır.

+ devam et erkeğim sakın durma.
- esma yaptığımız hiç doğru gelmiyor bana.
+ pardon aşkım kolyeyi yine unuttum ben.
bir kere allah kolyesi takan insan olduğu için maldır. gösteriş mi yapıyorsun kardeşim amacın ne? eğer içinde sevgisi varsa takmana gerek yok. zaten bu kolyeyi takmakla facebook ta allah ın fanı olmak aynı mantık.
itikatli biriymişsin vesselam...
(bkz: Allah diye bağıran kafir)
takım elbiseyle insanları kurtarmasının mümkünatı yoktur, Özünde inançlı bir süpermendir. *
Allah'ın gördüğünü bildiği için ayıp olmasın diye çıkaran kızdır kendileri.
ezan okunurken sekse ara veren kızdır. kutsal değerlerine saygı göstermek istemiştir. lan zaten bir günaha giriyoruz bari ezan vakti ya da allah kolyesiyle yapıp katlamayalım günahı düşüncesindedir.
vicdanını rahatlatma çabası, hiçbir mantığı olmayan saçma bi hareket
eğer kolye senin için bir anlam ifade ediyorsa neden sevişiyorsun, yok etmiyorsa neden çıkartıyorsun...
ironi yaparak kutsal değerlere hakaret prim yapar mı sorusunun başka bir cevabı.
neden kız seçilmiştir bu eyleme öğe? çünkü kadınlar aptaldır, öyle değil mi?
neden kadın değil de kız? çünkü kadının islamiyetle işi ne? ancak kız olmalı bu kolyeyi takan.
çünkü cinsellik demek kirlenmek demek sizin için.

birilerini aşağılamak istiyorsanız, bence yakın çevrenizden başlayın.
ergen heyecanlarınızı, ağız salyalarınızı atmayın, saklayın. belki ilerde lazım olur.
(bkz: allah allah allah bu nası vermek)

helal sana arkandayız. tam arkanda.
(bkz: fuck buddynin kandil mesajı atması)
*
işlerine dini alet etmeyen laik kızdır.
facebook'ta Allah'ın fanı(hayranı) olabilecek kızdır...