1. 1.
  eger bosalma beklenenden oldukça önce gercekleştiyse, hatun kişiye "gözünü seveyim sus, bir sonrakine telafi edecem yeminle" anlamına gelen harekettir.
  7 -3 ... deep
 2. 2.
  tüm apartmanın abazan gözüyle baktığı tuncay şanlının seviştikten sonra apartman sakinlerine yaptığı harekettir.
  3 -3 ... registerlater
 3. 3.
  iki* insan* arasinda yasanan duygu firtinasini bozmak uzere olan taraflardan birine yapilan, yapilmasi gereken bir isarettir. soylenecek bisey yoktur, olsa bile soylenmemelidir. yapilmasi gereken sevgiliye sarilip uyumaktir.
  2 ... olur be
 4. 4.
  hiç hesapta olmayan bir sevişme sonrasında,şaşkın şaşkın hatun kişisine bakarken,hatun kişisinin yüzünde ufak bir tebessümle yaptığı işarettir.
  2 ... gazoz_kapagi
 5. 5.
  erkeğin boşaldıktan sonraki geçici ruhsal ve bedensel çöküşünü idrak edememiş ve erkeğinkine tam zıt olarak orgazmı çenesine vuran bazı hanım bünyelerin, "aşkım ne düşünüyorsun?" ya da "akşam sinemaya gidelim mi?" türünden sorularına cevap niteliğinde yapılan haraketler bütünü.
  1 ... erdener abi
 6. 6.
  hemşire bir hatunla ya da hemşire fantazisi yaptığınız bir hatunla seviştikten sonra muhtemelen karşılaşılacak durumdur...
  4 ... tttddd
 7. 7.
  - susssss
  + noluyo büzükcan ? bi şey mi oldu ?
  + zorttttttttttttttttt
  - hayvansın büzükcan !
  + olabilir ..
  4 -1 ... peter tırpan
 8. 8.
  (bkz: tuncay şanlı)
  3 -2 ... isibilenisegitmeyen
 9. 9.
  sevişmeden sonra biz ne yaptık ulan anlamına gelip kanaatimce sadece Türklere ait bir utanma ve yahut adab'ın doğurduğu eylemdir
  ... tctakip
 10. 10.
  bir erkeğin sevgilisi zaten sevişme sonrası bıdıbıdı konuşuyorsa o adam sus işareti yapmak yerine gidip kendisini pencereden atsın. çünkü delikanlı adam bir iş çıkartır ki kadında konuşucak hal zaten kalmaz.
  4 -1 ... jerky