bugün

farklı kategorilerde yer alan erkekler de vardır ki düşündürür.

(bkz: sevistigi evde organini unutan erkek)
+ aşkım ya ben sen de baksırımı unutmuşum!
- hea fark ettim neşet.
+ gelip aliim mi?
- yarın al onu sen. makinaya attım çünkü, yıkanıyor şu an!
+ temizdi ya, niye yıkadın ki?
- ne temizi neşet, ne temizi? eve giren herkes burda bi koku var diye odama damladı, köpek gibi kokuyu takip ederek buldum baksırını!
+ ehueh ya şee
- çalışma masasının arkasına atmayı nası becerdin onu anlamadım yalnız!
+ heyecandan olsa gerek!
- baksırın arkasındaki bi karış bok da heyecandan oldu herhal!
+ patron geldi ben seni ararım sonra!
- kaç bakalım seen!
tekrar sevişme ihtimali yüksek olan erkek.
"eninde sonunda gidecek o eve. kaçınılmaz son."
evin, eşyanın ve unutanın incelenmesi durumuna göre çeşitli çıkarımların oluşacağı incelemedir.
incelenmesi gerekenler;

-eşyanın unutulduğu ev
-eşyayı unutan erkek
-eşya

eşyanın unutulduğu ev; bu evin sahibi bekar bir kadınsa; üzerinde çok tartışılacak bir durum yoktur. eşyayı unutan kahramanımız için gayet heteroseksüel, libido artışı hücre kaybına sebep olmuş erkektir denebilir. hayata kaldığı yerden devam edilebilir. eşyayı almak için bir sonraki sevişmeye kadar beklenebilir.

bu evin sahibi evli bir kadınsa; "oy anam oy" diye başlamak uygun olur cümleye, işin içine adrenalin katılmaya çalışılmış ve bu heyecan tortusundan olsa gerek eşya unutulmuştur. eşyaya bir an önce ulaşmak için gerekli girişim başlatılmalıdır. aksi bir durumda bir sonraki sevişmeye koca ile devam edilmesi sözkonusu olabilir.

bu evin sahibi bir erkek ise; barizdir, eşyasını unutan kişi için ibne denebilir. uzmanlık alanı olmadığı için daha fazla veri gerekmektedir.

eşyayı unutan erkek; biraz akıllı biri ise, eşyayı hatırlasa dahi unutkanlığa devam etmesi yerinde olacaktır. zira bu durum iki sevişme arasındaki süreyi minimum seviyeye indirecektir.

eşyayı unutan erkek; aptal ise, zaten yapılacak birşey yoktur. bu eşyayı hatırladığı an hemen, eve doğru geri koşturacak, unuttuğu eşyayı almak için hemen girişimde bulunacaktır. bu durumda ne romantizm ne de anın bütünlüğü hakkında yorum yapmak mümkün değildir. biraz önce hazların doruklarında iken, herşeyi unutmuş hissi veren adamın, şu anda " ya güzelim benim gocuk sende kalmış" demesi kadar itici birşey olmayacaktır. eğer bir daha sevişme olursa bu erkek için "şanslı ve aptal erkek" tabiri kullanılabilir.

eşyayı unutan erkek; çok unutkan bir herifse, söylenecek şeyin sayısı da azdır. geçmişe dönerek bir çok evi gezmesi gerektiği hatırlatılmalıdır. onun için ne eşya, ne kız, ne ev, hiç bir şeyden söz edilmesine gerek yoktur. o eve gitsin uyusundur.

eşya; eğer eşya hayati bir önem taşımakta ise (gelirken giyilen pantolon, ayakkabı), eşyanın suçu yoktur. herife de denecek birşey yoktur. zira herifin sevişmekten pipiye sürülecek aklı kalmamıştır. bırakmak lazımdır, o öyle her yere gider.

eğer eşya çok önemli ise (evlilik yüzüğü, diploma, ikamet senedi,yer yer telefon, cüzdan,özenerek çalışılmış yatırılmayı bekleyen iddia kuponu vb), bir an önce ulaşmak için gereken çaba gösterilmeli, hanımefendi ile buluşmak için deadline olarak yarın seçilmelidir.

eğer eşya, o kadar da önemli değilse ( külot, tüp vb) izninizle bu adama "siktir git" demek lazımdır. gereksiz başlık doldurtmuştur. evin aslında eşyayı unutan kişiye ait olması, kocanın dümbük olması, evde karbüratör unutulması ve evin aslında bir işyeri olması ihtimalleri değerlendirmeye tabi tutulmamıştır.
-aşkıım bende kredi kartlarını unutmuşun.
-olsun kaybettim diye iptal ettirmiştim zaten.
-iptal ettirecegini bildigim için sen unuttuktan hemen sonra çıkıp birsürü alışveriş yaptım aşkım. bir gün gel de yeni aldıgım geniş ekran hd televizyonumda psp3 oynayalım seninle
-hınk!
+ benim spermler sende kalmış!
- hayvansın rıza!
bekar evi olan eski sevgiliden ayrıldıktan sonra telefon konuşması ;
+ (ben)
- (hatun kişisi)

+ pijamamı boxer'ımı ve çoraplarımı yollarmısın bir ara
- onları attım ben
+ yenilerini al yolla
- ?!?!?!
+ babandan mı isteyeyim parasını? (oysa ki g*t yemez)
- tamam! tamam! yollarım.
+ sağol. (çat) *
şevişecek kendi yeri yoktur.