1. 1.
  türk hatunu tarafından itinayla yapılan bir iş. şimdi sevişmek dediğin nefes almak gibi, çiş yapmak gibi bir olay. son derece doğal bir atraksiyon yani. ama türk hatunu ne yapar? bunu erkeğe bir ödül ya da ceza olarak görür, bu konuda toplum ikiyüzlülüğünden ötürü obsesiftir.

  ben, naçizane hiçbir batılı (merkezi avrupa) kadında böyle bir obsesif davranışa rastlamış değilim. özellikle fransızlar'da böylesi bir durum hemen hemen yok gibi.

  kadınla sevişince, sanki erkeğe dünyayı bahşetmiş gibi davranıyor, bir şeyler bekliyor. oysa, lan sen de benimle seviştin, ben de seni ödüllendirmiş olmuyor muyum be hey dürzü?
  5 -2 ... makbule tokmak ve adolf hitler
 2. 2.
  bekareti hazine olarak gören zihniyetin hakim olduğu toplumda yetişen hatun numarasıdır. kendi bedenini ruhu olmayan bir eşya olarak görmesi sonucunda gelişir.
  1 -1 ... no tengo lugar
 3. 3.
  bunu diyen zihniyetin çoğunlukla evleneceği kızın bakire olmasını istemesi gibi saçmalıklarla ikilem yaşamasına neden olandır.
  2 -1 ... jaspe
 4. 4.
  ruhunun, bedeninin ihanetine uğradığı bünyeler tarafından sergilenen davranış. genelde bedensel çekicilik silahları daha gelişmiş olduğu için, kadınlarda açık ara farklı bir biçimde boy gösterir.
  1 ... nocturnal concerto
 5. 5.
  insan olmaktan önce cinsiyeti ve cinsiyetinin en önemli parçası gibi bekaret öğretilen kadının gayet doğal olan davranışıdır. aslında en küçük ve önemsiz bir ayrıntının her yaşam koşulunda önüne tabu diye konulmasından kaynaklanır. öğretilen onun önemidir. bunun doğal uzantısı olarak hayatının her alanında cinsiyeti ön planda olan bireyin toplum tarafından itilen davranış şeklidir. madem o önemliyse kadınlığıda çok çok önemlidir. bundan dolayı kadın kendini ister istemez ödül gibi sunacaktır.
  1 -1 ... jaspe
 6. 6.
  gençliğinden beri izlediği filmlerde , arkadaslarla muhabbetlerinde zaten toplumumuzca tabu olarak sayılan bu konuyu, nasıl sevgilisine veya hayat arkadasına karsı kullanacagını ogrenen veya ogretilen ** yurdum kadınından beklenebilecek bir davranıstır. sucu ona atmamak gerekir çünkü yetiştiği ortamdan bunu ogrenmiştir.bu ögretiden etkilenmemiş birini bulursanız kendinizi şanslı sayabilirsiniz.
  2 ... texaskatliami
 7. 7.
  sekse saygısızlıktır.
  -2 ... djarumturk
 8. 8.
  erkeğin yapabileceği yavşaklıklara göre yapılan eylem.
  ... creepy doll
 9. 9.
  (bkz: bdsm)

  Bu nasıl kimsenin aklına gelmemiş lan swh.
  ... monalisanin ifadesiz yuzu
 10. 10.
  O zaman internetten kredi kartımla yapacağı alışverişleri de sevişmesi belirler

  Konu kilit.
  2 ... katmir