bugün

Yani artık bedavaya kimse vermiyor.
Toplumlar yozlaştı.
(bkz: ulan bir baktım seks) söyleminde bulunan insanların içine girdiği eylemdir. işte bu insanlar o kadar aç sekse.
Sevişmek için değil sex için para ödenir. Sevişme denilen eylem ruhla yapılır. Karşındakinin bedenini satın alırsın ruhunu değil. Bu yüzden yaptığın sevişmek değil sextir.
abaza erkeklerin, tipsiz erkeklerin, mekan kültürü olmayan erkeklerin mecbur olduğu durumdur.
eziklik lan baya baya eziklik acizlik.
Aslında para ödemeden çok zordur zira kız arkadaşın bile olsa en azından ilk öncesinde bi yemeğe çıkarman yada ne bileyim biraz masraf etmen gerek ( kız kaşar,erkek abaza değil ise ) .
elizabeth den iyidir.ama (bkz: paranla rezil olmak)
kamyoncu sendromu.
çok eski de olsa başlığı görünce eklemek istedik. mesaj güzel, delikanlı olun adam olun diyor.

görsel
dünyanın en aşağılık durumlarından biri. **
kalınan şey. kalıyoruz. mağduruz. mağdursak demokrasi şampiyonuyuz, darbelere karşıyız. paramız gidiyor, ciğerimiz yanıyor. yanmasın.

baba amaç belli. erkekle kız sevişecek. sevişmeli de. olayı minimalize etmiyorum. durum bu. müşahede ettim. bu. neden paraya ve zamana kıymak zorundayız? bugün bir sertaç ortaç kolay yetişmiyor. neden olaya duygusal bir sos, bir romantizm katmak için götümüzü yoruyor, vaktimizi harcıyor ve en önemlisi para kaybediyoruz? neden neden neden?...

sevişmek için para ödemek zorunda kalan insanlar, birleşin! sonra ikişerli gruplar halinde çiftleşin. tek kuruş da ödemeyin. acıdan kaçın. hazza yanaşın. bunları yapın.