1. 1.
  sevişmeyi ince duvarlar sayesinde komşulara, varsa evdeki diğer kişilere haber veren bir hadisedir.

  eğer evde yalnız değilseniz, yatakta sevişmemenize sebep olur. yatağı çıkarıp yere koyarak işe devam edilebilir.

  eğer evde kimse yoksa ve duvarlar ince ise, ses gitmesin diye aynı işlem yapılabilir.

  eğer duyulma kaygınız yoksa, konsantrasyona etkileri olan bir hadisedir. zira asabınız bozulursa ayarlamakta zorlanabilirsiniz kendinizi. lakin optimist bakış açısında durumu lehinize de çevirebilirsiniz. tansiyonu gıcırdama tonuna göre ayarlar, düşüncelerinizi boşaltır, gözlerinizi kapar ve kendinizi ayarlamayı daha etkin bir hale getirebilirsiniz.

  (bkz: eve kız atıp sevişirken kalp krizi geçirmek)*
  2 ... fidelcastro
 2. 2.
  dünyanın en güzel gıcırdamasıdır.
  1 -1 ... en az 5 karakter
 3. 3.
  yağlamak sorunu çözecektir. yağ mevcut değilse kuku suyu da yağ etkisi yapabilir..
  -4 ... okiler
 4. 4.
  komşunun seviştiğini ibreti aleme duyurmasıdır.
  ... masterboy
 5. 5.
  1 lik nota ile başlayıp 32lik notalarla tamamlanan bir şarkı olur.*
  4 ... barrel
 6. 6.
  ister yaylı ister sandıklı baza olsun her şekilde ses çıkarıp, adamı afişe eden, bu nedenle çeşitli pozisyon değişikliklerine gitmenize sebebiyet veren, gıcık durum. gıcırdama, duvara vurma, zıplama, kırılma, ters dönme.
  edit:ters dönme gerçekleşmiş bir vaka olup, tasarım harikası yatak iade edilmiştir.
  ... diks
 7. 7.
  yatağı bazasından ayırıp yere koymak çözümdür... partneriniz rahatsız oluyorsa yataktan sinirli bi şekilde kalkın,ona da kalkmasını söyleyin.. neden kaldırdığınızı anlayamadan haşin bir tavırla yatağı bazasından ayırıp yere atın ..
  bir problem daha çözüldü.
  yanlız yatağı yere koymanın bir vakti vardır iç çamaşırları çıkartılmadan evvel rahatsızlık farkedilip çözülmelidir zira iç çamaşırları çıktıktan sonra sıcak yataktan çıkmak huzursuzluk yaratabiliyor.
  ... enlil
 8. 8.
  çıkardığı sesle orantılı olan temiz iştir.
  (bkz: gıcır gıcır)
  ... hodri meydan
 9. 9.
  nabza göre şerbet misali,ses şiddete göre tonlarını arttırır ya da azaltır. bu durumda yatağın altında,üstünde ya da herhangi bir yerinde 3. şahıs varolduğu şüphesini uyandırır. hem ses hemde 3. şahıs varlığı bir nevi konsantrasyon, adaptasyon bla bla bla bozukluğuna neden olup o anki eylemin genelde fiyaskoyla sonuçlandığı bir durumdan ibarettir.
  gıcırdamayan diğer aygıtlar var, milenyum çocuklarının aklı çükünde iyi çalışır bu fantezi konularına, zorlayın beyninizi. o kısımlara yönelin hem ruh, hem beyin, hemde fizik sağlığı açısından yeni nesil gençlere örnek olunur...
  1 ... zeydean
 10. 10.
  erken boşalmayı önleyen bir çeşit terapi biçimidir. çıkan sese odaklanılır ve aklın ipleri salınır, o anda yaptığınız işten uzaklaşınılır yeri gelir gıcırtının ritmini ayarlıyarak besteler yapılır.
  ... orhanbencegay