bugün

sevisirken birbirinin uzerine mum dokmek atraksiyonuna giren çiftlere göre daha akılcı kişilerin yapacağı iş. mum dökenler mumu israf ettiğiyle kalırken, balı dökenler bir yandan eğlenceli dakikalar geçirirken, diğer yandan karınlarını da doyurmuş olur.
fantazide sınır tanımamaktır. nimetle oyun olur mu? *
bir anda kahvaltı da fantazi yapmaya çalışma sonucu ortaya çıkabilecek bir durum.
(bkz: bal dök yala) *
yapış yapış olmasının dışında bilimum haşareleride üstünüze çekebileceğiniz bir durumdur.
yuh .mına koyim, bal arısı mısın? acayip bir fantezi lan. sanki herif kahvaltı yapıyor, üstüne biraz tereyağı da sür ekmek arasına koyup s.k madem öyle. krema, krem şanti filan tamam da bal olur mu babüş, yapış yapış.
ha şöyle olursa kabülüm. üstüne dökersin anzer balını, kızım ben balın kilosuna kaç para verdim biliyor musun dersin o zaman uygundur. bu da senin hayvanlığın olur ama. ben kızdırılmış tereyağıyla, sarımsaklı salçalı sos döküyorum mesela. bir arkadaşım var o da kızı testinin içine koyup önce bir kömür ateşinde yirmi dakika kızdırıyor sonra s.kiyor.
bal soğuk dökülmelidir. dolapta tutun en az bir saat.
--- abi üzerine balı döktüm , balın sıcaklığı onun sıcaklığına karışıyorken hiç tereddüt etmeden dilimle

+++ sus kardeşim ya günahtır ; kalktı ayy pardon iştahim açıldı bal filan hani.
hemen hemen herkesin aklına gelebilecek fakat herkes tarafından uygulanamayacak olan fantezidir.

peki neden herkes uygulayamaz?

hemen anlatayım:

1- bu fantezi biraz pahalı bir fantezidir, hatta oldukça pahalı bir fantezidir, bu yüzden ülke şartlarını göz önünde bulunduracak olursak gerçekleştirilmesi zordur, balın kilosu kaç ytl biliyor musun sen?

2- yine ülke şartlarının genelini düşünecek olursak, uzun bir abazanlık dönemi geçiren nüfusun çoğunlukta oldugunu görürüz, bu durumda bal mal insanın aklına gelmez, direk doğal haliyle olaya girilir. yani bu fantezi, dam bulup çullusunu aramaktır.

3- bu fantezi, söylerken kulaga hoş geliyor ama kimse düşünmüyor; vücuttan damlayan bal nereye dökülecek? sonra onu kim temizleyecek? fanteziye başlarken bu sorular akla gelecek ve fanteziden vaz geçilecektir.

4- diyelim ki; bu fantezinin gerçekleşmesi için gereken her şey mevcut, para var, mekan var, partner var, yere dökülen balı temizleyecek uşaklar var, zemin vuruşmaya müsait, e o zamanda diyeceksin ki; ulan ben herkesin aklına gelen bu fanteziyi niye yapayım ki, daha değişik ve daha uçukları vardır, hevesin kaçacak, yine yapamayacaksın.

yani olmaz, hadi bakalım şimdi herkes işinin başına, gidin adam gibi sevişin, bidaha da bana böyle şeylerle gelmeyin, baldırı çıplaklar sizi.
(bkz: yemede yanında yat)