bugün

an itibari ile "ama bunun sorumlusu ben değilim , benimle böyle konusamazsınız" diye yasar nuri öztürk'e çıkısı ile gözlerimizi ekrana kilitleyen program.
(bkz: sevim kim lan)*
(bkz: ayşeyle göt göte)
+ sevim'le göz göze geldik oğlum.
- eee, bu mu sadece?
+ abi, başka bir action olmuyor.*
(bkz: sevim git bir çay koy)**
saba'ya beş basar sevim. ne alakaysa (bkz: davut güloğlu)

dün akşamki daha doğrusu dün geceki programın misifiri yaşar nuri öztürk hoca idi. program, dışarıda 40 dakika bekletilen hoca'nın fırçalarına, asabiyetine sahne oldu. garibim sevim gözay ı " neden işini ciddiye almıyorsun. nasıl olur da beni 40 dakka bekletirsiniz. utanmıyor musunuz? " şeklinde fırçaladı. kızcağız nasıl bozuldu, nasıl ağlamaklı oldu, nasıl tıkandı kaldı, görseydiniz.

daha sonra gerginlik tatlıya bağlandı.

programın konusu ufo, 2012 marduk kıyamet idi ama malesef bir türlü konuya girilemedi. program süresi boyunca yaşanan gerginliğin izlerini taşıdı.kah hoca, zülümden bahsedecek oldu, sevim gözay hemen araya girdi " hocam az önce bana yaptığınız zulum değil miydi? " diye bir soru sordu. kah kıyametten sonraki hayat, başka boyuta geçiş, haller arası geçişten dem vuruldu, hoca " demin programın başlamasını 40 dakka beklerken halden hale girdik değil mi? " diye bir örnek sundu. ya.
bildiğin menopoz teyzenin programı. aslında yaş olarak ileri değil. 30-35 civarı sanırım ama öyle davranıyor. sık sık konuşanların sözlerini kesen, bilmişlik taslayan hatun'un programı. gözleride güzelmiş. iyi sevişemeyen biri izlenimi bırakıyor.
bu akşam 22:30 en büyük mizahçı erdil yaşaroğlu'nun katılacağı program.