bugün

psikolojik sorunları olan insandır.
insan denen yaratıktan iyilik değil hep darbe almış ve yalnızlığı tercih etmiş kişidir. kendimden biliyorum amk.
sevilmek sorumluluk gerektirir, sorumluluk almak istemeyen insandır.
Sevilince simaran, cozutan, ne yapacagini bilemeyip her seyi mahveden insandir. Karanlik odalarda yalnizligina sarilip isinmayi sever.
Sevince yaşadığım üzüntü ayrı bi konu ama birilerini üzdüğümü bilmek çok acı. Sevilmek istemiyorum birileri benim yüzümden üzülsün hiç istemiyorum. iyi gelmiyorum ben insanlara.
En çok da kendime iyi gelmiyorum sanırım.
kim onu sevdiyse karşılıksız kalmış ve karşıdaki üzülüyor ise artık takıntı haline gelir. sevmesini bilmeyen biri olabilir. sevmeyi bilmiyorum. layık olmadığım bir şey ve ne kadar kaçarsam o kadar yaklaşıyor lanetli olabilirim. lanetli olduğum için, kendimi önemsemediğim kadar çevrem önemsediği için üzüyorum onları sevilmeyi sevmem. arkadaşım kalacak ise buyursun ömür boyu kalsın. bağlanmaya korkuyor olabilir. tekrar sevecek tekrar umutlanacak hep günü güzel daha güzel başlayacak merak edecek özleyecek vs düzeni bozulacak alışacak. sonra o kişi gidecek. herkes gider. gitmese de sorunlu bir bünye ile normal biri nereye kadar olur karşıdaki de insan sabrı var duyguları var. duygularla oynuyorum açıkça başka açıklaması yok. hem artık insanlar ne bileyim gözüme çok insan geliyorlar çok anime izledim sanırım. allah beni sevene sabır versin aileme özellikle.
bence rahat bırakılmasını isteyen insandır. Farklıdır ender bulunur.
güncel Önemli Başlıklar