bugün

insanı kendini kötü hissettiren eylemdir. Hayır bir de cidden belli ediyorum sevmediğimi, yüzüm asılıveriyor, gülmeye çalışsam yüz kaslarım bile isyan ediyor, dudak kenarlarım titriyor. Zor eylem.
Ki ayrica sevmedigim bir insanla ayni ortamda bulunmam.
Sohbete katilmam konusur kendi kendine.
En berbat durumlardan biridir. Anlatılmaz yaşanır. Ama ne kadar haz verir bilinmez.
Ben bir şey demem kafa sallarım zaten benimle konuşan maldır.
kendini kasıp yalan yere konuşmaktansa selam verip geçmek daha iyidir. ille de konuşmak zorunda kalınırsa kısa ve mesafeli konuşup geçiştirmek gerekir.
Benimle yapılan sohbettir.
Bu konuda ustume tanimam en kibar maskemi takar daha bi itici olurum. Bir sey de diyemeZ. Ben rahatsiz olacagima o rahatsiz olsun hedesi.
Babayla yapılan sohbettir.
büyük ihtimal yolda karşılaşmıştır.
Ortamdan kaçmak için bahane aranmasına sebep olan durumdur.
ikiyüzlülük psikolojisidir. berbat...
kesinlikle soru sorulmaması, bahsedilen mevzuya en ufak bir katkıda bulunulmaması gerekir.
çok zor bir durumdur. konuşmadaki yapmacıklık iki tarafın da fark edebileceği kadar belirgindir.
Bir iskence turudur.
geçmek bilmez o dakikalar.
yüzüne bakmadan konuşulur, dinlenir.
eğer buna maruz kalan kişi sevmediği şeylere gayret gösteren biriyse yardırır usta.adamla yakınlık kurar yani baya ilerletir işi sonrada tereyağından kıl çeker gibi ortadan kaybolur ,karşısındakini kırmaz. amma ve lakin devamında bu alışkanlık sendrom haline gelip insanlarla sohbet etmekten kaçmaya kadar gidebilir.var yani açık yolu.
sürekli bi sırıtma halini beraberinde getirendir.
işkencedir, zaman geçmek bilmez. gülümsemeye çalışmak da cabasıdır.
nerden çıktı bu diye aklından geçmesi. Zor bir durum.
berbat durumdur siz konusmassiniz o ise cok guzel konustugunu zannedip hic susmaz.
Sevilmeyen biri yüzünden o an için ölümü bile düşünmeye sebep olabilir.
eee lafının çokca geçeceği durumdur.
ömrümü kısaltıyor gibime geliyor bu tip anlar. tam da bu anlarda, beni bu durumda bırakanlara çok güzel küfürler etme hayalleri kuruyorum.
güncel Önemli Başlıklar