1. 1.
    Kafası okşanmak suretiyle sevilen kediciğin adeta bu kadarı yetmez beni daha çok sev demeye çalışmasıdır. üzerinize çıkmaya, kıyafetlerinize sürtünmeye çalışır. Her ne kadar çok sevseniz de hijyen açısından araya belli bir mesafe koymak elzemdir.
    2 -1 ... sodomlu
  2. 2.
    bir noktadan sonra sıkar. sevdik işte. genetiğine uyup "tamam yeter" deyip gitsene. biz peşinden gelmeye çalışalım. çok ayıp.
    4 -3 ... sneeuwwit
  3. 3.
    normalde hep kaçarlar benden. tramvay durağında bir tanesi var ki yirim onu. oturdum bir gün kafasını sevdim bi baktım kucağıma çıktı, uyuya kalmıştı yarım saat oturdum öyle bende. hayvanları çok severim ama kucağıma alamazdım sağ olsun onun sayesinde yendim. bulamıyorum şimdi onu nolur yardım...
    2 ... yinemihakliyim
  4. 4.
    bende geçen sokakta kasabın önünde kedi gördüm, başını okşadım, yok aq illa daha da sevilmek isteniyor hırbo. *
    tüm sokak kedileri böyle olur genelde.
    -1 ... kazakistanli ii
  5. 5.
    hayatının bir dönemi ev kedisi olarak geçmiştir.
    ... deli anlamindaki de
  6. 6.
    Sevgiye ihtiyaçları var çünkü. Azıcık sevgi gösteriyorsunuz, onun da lafını ediyorsunuz...
    1 -4 ... queen of cookie
  7. 7.
    kedi sevmeyen mallar siktirsin gitsin köpek sevsin.
    ... kazakistanli ii
  8. 8.
    Kaşar kedi dedirten durumdur şaka olm çok tatlı la bunlar aman minnoş diye sev sevebildiğin kadar.
    ... alexabiniz
  9. 9.
    Sevgiye aç olan her canlının yaptığını yapıyor hayvan. Çok acıkmış, her zaman yemek bulamayan ve yemek yemeği çok seven bir insan düşünün. Tıpkı onun gibi işte. Bulunca bitsin istemiyor.
    ... asteroitd