bugün

o kadar yaşanmışlığın, heyecanın , verilen umutların, kurulan hayallerin, farkına varılan gerçeklerin hepsinin üstüne bir güzel siktir çekmekle devam edip biten olayın ilk silsilesi.
+ sen bir de beni gör. inan ben de bambaşkayım.
genelde olan şeydir.her güzel kızı bir sürü kişi sever ve sizde onlardan biri olursunuz.kendinizi değersiz hissedebilirsiniz bu yüzden.ama onu o kadar kişinin sevmesi hoşuna da gidiyordur ama o tek bir kişiyi seviyordur sevdiği kişide ibnenin tekidir,umursamaz çakal herifin tekidir,hatta onu aldatmış bile olabilir ama o gerizekalıyı bizim gibi şair ruhlu dürüst insanlar severken o gidip piç olanı seviyordur
(bkz: kızların efendi adam yerine piç adam tercihi)
(bkz: o da başkasını seviyor ki)
anemi müzik grubunun bir anda en sevdiğin müzik grubu olması.
- seni seviyorum gülcan.
+ ben başkasını seviyorum aykut.
- valla mı ? kimi seviyon ki?
+ orkun'u.
- sokiyim orkun'a. sokiyim sana . beni sev .
+ üff defol ya.
- beni seeeeeev...
(bkz: diri diri mezara gömülmeye eş anlar)*
yaşarken ölmenin bir başka alternatif yoludur.

(bkz: of ulan of)
kötünün iyisidir. o kızın kalbinizde hoş bir tını şeklinde hafifçe uğuldamasıdır.

lakin bunu söylemeyip sizi anlayıp anlamazlıktan gelebilir ve bundan haz duyabilirdi, onunla konuşurken nasılda ezilip büzüldüğünüzü keyifle izleyip bunu arkadaşlarına anlatabilirdi. siz onu muhabbette tutabilmek için her türlü şebekliği yaparken o hiç bişey demeden çekip gidebilirdi. sizi tavan yapmış egosunu bi karış daha havaya kaldırmak için kullanabilirdi. kaşarlığını ve çirkinliğini örtmek için sizi popülarite pastasına krema olarak sıkabilirdi.

o kızın hoş anılarda kalması, değersiz boğucu ve mide bunaltıcı çirkinliğiyle aklınızda kalmasından kat kat iyidir.

sonuç olarak; kalbinizin sarabileceği milyonlarca güzel kızla dolu yeni güne merhaba dostlar...
anonim bi laf vardı. Heç hazetmem bu tarz şeylerden ama duruma uyuyo sanırsam; "Gidene üzülme sevse gitmezdi,gelene sevinme o da başkasından geldi,bugün seni deli gibi seven dün başkası ugruna ölecekti". işte öye birşey. *
-tanısan seversin.
+ben başkasını seviyorum.
-tanısan beni de seversin.
+ama ben başkasını seviyoruaaam.
-tanısan beni daha çok seversin.
+?
-valla bak.
+??
-artık tanışalım istersen.
sevilen kız 5 senedir birlikte olunansa adamın içine mıh gibi oturur.
içinin cız etmesine, yanmasına, kopmasına neden olacak durumdur. saygı duyulması gerekendir fakat bir müddet cehennemi yaşatabilir.bu kadar şanssız olmamak dileğiyle. *
(bkz: hayattan soğuma nedenleri)
(bkz: sınav dönemi bir başkasına aşık olmak)
(bkz: seninki sevgi değil olsa olsa kaşınmadır)
boka sardığınızın göstergesidir.

kaçarak uzaklaşınız.

o kızdan size hayır gelmez.
erkegin iki secenegi kaldigi durum.
1. (bkz: kendini asarak oldurmek)
2. (bkz: silahi alina dayarak oldurmek)
for more: (bkz: intihar etmenin hakli nedenleri)
Kızın erkekle oynamasındansa baştan paşa paşa gerçeği söylemesidir.
yıkım olabilecek olaydır. sevginiz havada kalabilir. evet.
- seni seviyorum.
+ ben de oğulcan'ı seviyorum.
- oğulcan ne amk, ipne'dir o!

bok atma çabasının başlamasına neden olur.
"kim benim gibi sevebilir seni? senden başka." diyerek edebiyatımsı bir cevap verilebilir.
ve morpheus kırmızı hapı alıp kıçına sokar...
"ben seni sevmiyorum denir, senden nefret ediyorum denir. ben başkasını seviyorum denir mi?"
Başkası da seviyor mu seni bari? Denir.

Sanki soru sormuşlar da cevap veriyor sevilen kız lütfen gereksiz bilgiler verme.
doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar.
güncel Önemli Başlıklar