bugün

intihardan tutun tikko'ya üye olması isteğine kadar beyinde fizyolojik rahatsızlıklara yol açan facia. bu gibi durumda delikanlı erkek arkadaşlara olan ihtiyaç hat safhadadır.
nikah masasına oturdun işte dırıdım... diye ümit besen psikolojisi yaratan hayal kırıklığı olabilir.
ürpertici, korkutucu, üzücü bir düşüncedir. Yıllarca sürebilecek rakı soflarına sebebiyet verebilir.
bizzat yaşadım.
(bkz: göte giren şemsiye açılmaz)
http://www.youtube.com/watch?v=ekvZ3K7t17Y
gerdeği düşünün biraz acı hafifler.
insanı öldürür be. düşünsene yatıp uyanıyorsun o kızı düşünüyorsun. bir olay yaşıyorsun yanımda olsaydı böyle yapardı diyorsun. her olayda onu hatırlıyorsun ama bir de bakmışsın evlenmiş. başka bir erkeğin düşlerini, hayallerini süslemiş. ne koyar be. allah düşmanımın başına vermesin.
platonikse şayet insanı rahatlatır.
nihayet boş değil kız , nihayet orta malı olmaktan kurtuldu. artık onu elde etmek için hiçbir fırsatım yok. oh be! ,diye düşünürsünüz.
öyle en sevdiğim parça metallica-unforgiven yok işte zaz - les passants devri kapanır . senelerce ümit besen nikah masasının dilden düşmeyecek olması durumudur.
bazı durumlarda tarifi mümkün olmayan bir rahatlama sarar bünyeyi bu durumda. zira kalbi özgürdür artık bireyin. bir ihtimal başkasını sevecektir. yeniden aşık olma ihtimali bile tüy gibi hafifletir insanı.

bazı durumlarda...
her yıkımda olunduğu gibi

inkar- öfke- depresyon- kabul evrelerinden geçilerek sonunda atlatılacak durumdur.

atlattıktan sonra eski sen olmaktan çok uzakta olursun ama biter bir şekilde.
(bkz: sigara yaktıran başlıklar)
Duyulabilecek en büyük acılardan biri. Seven erkeğin ağır travmalara girmesine yol açabilir...
(bkz: Kara sevda)
uğruna şarkılar değil destanlar bile yazılabilecek bir durumdur. boş dükkana kira ödemek deyimi de kullanılabilir.
şimdi birini çok seviyorsunuz evlilik hayalleri kuruyorsunuz.Çocuklarınız olmuş ya da beraber yemek yapıyorsunuz yada başka herhangi bir şey,ama yanınızda o var yani tüm hayallerinizde o var.Sonra bi bakmışsınız ki kız evlenmiş.Tüm o hayaller gerçekleşmeyecek.O artık başkasının.Sizin hiçbir öneminiz yok.O eşiyle mutlu bir hayat sürüyordur.Sizi hatırlamıyordur bile.Bazen okulda filan görünce keşke kamyon çarpsaydı diyorum 1 yıla filan düzelirdim bu lanet geçmiyor bir türlü,bir tümör gibi.
düşünmesi bile insanın tüylerini diken diken eder.

aylar sonra gelen edit : an itibari ile yaşadığım durum. ilginç bir rahatlık geliyor insana. kimse ölürüm falan demesin. insan çok şaşırıyor hepsi bu.
tek çözüm yolu ya benimsin ya kara toprağın deyip kızı öldürmek ardından evlenen kişiyi öldürmek, son olarak da intihar etmektir.
manyak mısınız lan, yapacak bir şey yok yeni denizlere yelken açmaktan başka.
sen teklif etmediysen müstahaktır, beter olasındır. *
insana garip duygular hissettiren olay. tarifi yok. ve sevgili sözlük, an itibariyle düşüyor olabileceğim durumdur. şaka değil, bir düğün yapılıyor şu an ama o'nun düğünü mü emin değilim, o kadar uzağım işte o'na. varın siz tahmin edin.
Nikah salonunu basıp durun diyerek kafana silahı dayarsın gerisi kıza kalmış.
sonra ver elini ümit besen.
sağlık olsun denilesidir.
bir "sevilen kızın, sizi nikah masasında bırakıp başkasıyla evlenmesi" değildir.
Tamamen önünüze bakmanızı gerektiren durum. Neresinden tutsanız rezillik, pişmanlık. Sabredin kardeşim.
kim bu adam diye soran olursa , eski bi tanıdık dersin sevgilim. der ve umit besene baglarim..
güncel Önemli Başlıklar