bugün

güven. ikili ilişkiye dair ( sadece erkek kadın değil hemcinsler içinde hatta aile içinde geçerli ) en ama en kutsal şey güven. senin güvenini yerle yeksan ederse karşındaki insan sonrasında bir daha birilerine güvenebilmek zorlaşıyor. sonrasında başka birisinde bir kez daha yaşarsan daha da zorlaşıyor. insanoğlu tuhaf. eden ettiğini mutlaka bulur.
Fedakarlıkta üzerime yoktur ama onları tutup buraya yazacak değilim. Bunu böyle yapmak her şeyden önce kendime saygısızlık olacaktır.
Yaptığınız şeyleri sonradan böyle yüzümüze vuracaksanız hiç yapmayın.
Ne kadar kötü de olsa yaşanmışlık var.
maddi manevi daha sonradan insanı pişman eden şeylerdir.

benim sevdiğim platonik vurgun olduğum bey kahve işletmecisiydi. Eh hal böyle olunca bibiche her gün soluğu orada alıyordu o niteliksiz afedersiniz bir b*ka benzemeyen içeceklere para bayılıyordum saatlerce orada oturduğum için çaylar kahveler biri gelip diğeri gidiyordu. Bir süre sonra hem paramdan oldum hem sağlığımdan oldum siz sormadan söyleyeyim elbette ki beni sevmedi ve sonu kalp kırıklıklarıyla dolu bir hikaye bu. Tek iyi yanı artık kötü kahve içmiyorum da vücudum biraz kendine geldi.
sevilen kişi uğruna, sevdiğiniz bir şey için, sevdiğiniz için sizde olandan kopup giden olumlu veya olumsuz şeyleri kaybettiğinizi düşünmek, tırnak içinde sevilen kişi uğruna durumunda çelişki oluyor gibi geliyor bana. belki de kaybettik sandıklarımız zaman içinde kazandıklarımızdır.
Bazı duygular kumar gibi oynadım ve kaybettim o ise oturup seyretti.
hiçbir şey değilse bile zamandır. ama sevdiğin kişi söz konusuysa buna kayıp denmesi ne kadar doğrudur, yahut kayıpsa o kişinin sevdiğiniz insan olması ne kadar gerçektir, tartışılır...
20 kilo.
insana olan güven duygum.
Tekrar evlenme isteği.
Hayat. TaZe kaybettim. Acil ariyorum.
Zamandır, en değerli şey olan zamanı yani ömrünü verirsin, onun için ölmez aksine tüm zorluklara rağmen sırf onunla olmak için yaşarsın.
Ne kaybı yanlızlığımı ve beynimle hareket etmeyi kazandım.
Akıl.
Huzur.
Geleceğim.
Masum duygular.
Bir daha kimseyi o şekilde sevecek kadar gözlerini kapatmamak.
Zaman, beyin enerjisi, ruh sağlığı, başarılabilecekler, tadılabilecek mutluluklar... sayısız manevi şeyi kaybedersiniz. Gerek yok öyle kaybetmeye.