bugün

ugruna her turlu fedakarligin yapilacak oldugu kadindir. kadinlarin en sanslisidir belki de.
Sana gelecektim ama daha kötü bir hatıram olsun istemedim.
"Teşekkür ederim çocuklar özelden yazın cevap veririm ben bu kadar üzülmeyin." Diyendir.
gerçekten seviliyorsa uğrunda her şey yapılabilecek kadındır.
bir gün mutlaka gidecek olan kadındır. eğer hala gitmediyse yeteri kadar sevmediniz demektir. genelleme yapmak doğru olmasa da siz bunları boşa harcanmış yılların bir manifestosu olarak kabul edebilirsiniz.
Varlığıyla huzur veren, yokluğunda istenen hayal edilen kadındır. Kendinizi mutsuz ve bunalımlı hissettiğinizde de yanınızda olabilen kadındır, sadece eğlenebildiğiniz değil dertleşebildiğiniz kadındır. Gözlerine kalbinizle bakabildiğiniz, size içten gülmesini istediğiniz, mutlu etmeyi dilediğiniz, yanındayken daha iyi uyuyabildiğiniz kadındır.
düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğiniz, ortak değerler ve paydalarda buluşabildiğiniz, aynı şeylerden hoşlanabildiğiniz kadındır. Kalp ağrılarınızı dindirecek sıcak sevgiyi size verebilen, size mutsuzken moral aşılayabilen kadındır.
sadece kendi mutluluğunu ve geleceğini düşünmeyen, sizi siz olduğunuz için seven kadındır. Yaptığı bir hatanın, sahip olduğu bir noksanlığın ondan vazgeçmek için yeterli olmadığı, çünkü "sevilen" kadındır. Aksi takdirde bir gün gidecek olan ve hep "sevilen kadın" olarak kalmayacak olan kadındır.
Üsteki yazara dertleşebleceğiniz kişidir konusunda katılmıyorum, kadına derdinizi anlatmayın toksik olursunuz,kadını soğutursunuz.Gidin arkadaşınıza anlatın derdinizi
ek--Çok önemli bir şey olur,arada anlatırsınız tamam ama sürekli yapmayın.
Bir başka kadına göre “ belirli bir tip kafasında yoktur, herkes farklı birini arayabilir “.
Bana göreyse “ uzun boylu ve yakışıklıysanız sizi havada kapar “.
çiçek gibi açar.
valla sevilen erkek de çiçek gibi açar.
Nah severim bundan sonra...
güncel Önemli Başlıklar