1. 1.
  ya beni reddederse, ya kalbimi kırarsa, ya... gibi sorulardan dolayı açılamamaktır.

  emin değilim sözlük emin değilim...
  ... sgt gary roach sanderson
 2. 2.
  Olmaması gerekendir. Gayet ciddi ve olağan bir şeymiş gibi açılmalısınız. Eğer bu bir ilgi çekme süreci olmadan yapılıyorsa zaten reddedildiğinizde sitem hakkınız olmaz. Kendisine ilginizi onu rahatsız etmeyecek şekilde göstermelisiniz. En azından böyle bir kuşku taşımalı. Siz ona açılmadan kendi kafasında siz olma fikrini tartmalı.

  Her ne olursa olsun açılma, teklif etme vb. Hareket noktalarından uzak durmalısınız aslında. ilginizi arkadaş olma alanına girmeden göstererek nereye gittiğini karşılıklı etkileşim, iletişim ve eyleme bırakmalısınız. Çünkü açılma ve teklifler ani olacağından karşı taraf için bu aşırı olabilir.

  Ne var ki iki şekilde de reddedilirseniz özgüveniniz zedelenmesin. Çünkü insanlar arasında karşılıklı beğeni olmayabilir. Eşya değilsiniz kullanışlılık, estetik açısından değerlendirilemezsiniz. Bu yüzden birinin sizi beğenmemesi sizinle değil onun kişisel beğenisiyle alakalıdır.
  3 ... lord marcus amoralist primses
 3. 3.
  sen açılacak cesareti bulana kadar senden önce başkasının kapma ihtimali vardır.üç günlük dünya açıl gitsin. hiçbir şey kaybetmezsin.
  2 ... lidyanetya
 4. 4.
  Primses'in söylediklerinin altına imzamı atarım. Net. Bir konu ancak bu kadar güzel ifade edilebilirdi.
  1 ... serdarsl06