bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    sevdiğim bir yazardır. gazeteport denen sitede yazıyor ama bence kıymeti bilinmiyor.
    4 -13 ... zeynepk
  2. 2.
    ZAMANI KiRLETENLER MURTECi DiYOR BANA,
    YÜKSELDiK SANIYORLAR ALÇALDIKÇA TABANA

NFK*
    3 -1 ... merakli
  3. 3.
    fatih altaylı ile yaptıkları program esnasında, fatih altaylı konuşurken gözlerinin dingiline dingiline sevgi ile bakan kadın tv programcısı.
    2 ... ferrole
  4. 4.
    malatyalı gazeteci. simdilerde habertürk'te fatih altaylı ile birlikte yaptığı olaylar ve gerçekler programında görülüyor. esaslı kadındır.
    2 -1 ... umut sarikaya
  5. 5.
    ısmarlama köşe yazıları yazarı, maşa.

yok her zamanki gibi tanımam, etmem... ancak sadece iki yazısını okudum genelleme yaptım, yargıladım... kötü mü ettim... etmiş olabilirim...

ama

daha önce (bkz: obama ile aynı otelde bir gece) gibi bir yazıyı yazmış birinin, (bkz: Ahmet Hakan ın dalağı) gibi ayar dozu yüksek, ayrıca tarzı güzel bir yazı yazması bu yargıya ulaşmamda etkili olmuştur.
    2 -2 ... enemyof
  6. 6.
    at sahibine göre kişner deyimine güzel bir örnek.
    3 -1 ... tralliani
  7. 7.
    ahmet hakan'ın dalağı kadar başbakanın oğlunun askerliğine kafa yormayan klasik "bendenci -sendenci" tayfasından olan köşe doldurgacı.
    2 -1 ... alpi
  8. 8.
    gazetecilik adına insanın yazar demeye utandığı kişi. sabah'ın muhalif isimlere saldırmak için tuttuğu tetikçi.
    3 ... yesterday
  9. 9.
    gazetedeki köşesini günlük olarak kullanan gazeteci.
    1 ... suicidal imbecile
  10. 10.
    tuğçe tatari'nin gazeteciliği şantaj ve çıkar için kullandığını belgelediği Sabah'ın itibarsız yazarı. hala yazıyor olması 'utanmaz' tabirinin en iyi örneği.
    1 ... yesterday