1. 1.
  sevdiceğini alıp yakına öyle bakar izlersin ilk başta büyüler güzelliği çünkü seviyorsundur... sonra sarılırsın, kokusunu iliklerine kadar çekmek istersin senin bir parçan gibi hissedersin sevdiceğini... ruhuna dokunmak istersin sevdiceğinin, işte o an yavaşca eğilip öpersin nazikçe dudaklarından ve heryerinden tam da bu yüzden... inanamazsın bu kadar güzel bir varlığın dünyada ve de hatta senin yanında olduğuna bir an deli sanarsın kendini ona dokunursun ve o ten sıcaklığını hissedersin tüm içini huzura boğan bırakmak istemezsin hiç... işte budur sevişmek ve işte tüm bunlar yüzünden sevmektir sevişmenin özü.
  8 ... gelberiyargelberi
 2. 2.
  (bkz: sebnem ferah)
  (bkz: mayin tarlasi)
  1 ... pringles
 3. 3.
  kelimeyi köklere ayırmakla meşgul öğrenciye ait söz.
  2 -1 ... infectus
 4. 4.
  modern dünyanın yalanlarından biri.
  -1 ... rakimalboga
 5. 5.
  geçmişte diyerek katıldığım söz. artık ne seven mevcuttur, ne de sevişmek için sevginin olması, sevmeyi bekleyenler. tüm insanlar çevrimiçi ve tüm sevenler meşgul olmuş..
  2 ... kolibalili
 6. 6.
  (bkz: sikişmek sikmekten gelir)
  -3 ... aybars lebib
 7. 7.
  tamamen yalan olan söylem. sevişmek sevmekten gelseydi genel ev kavramı kalmazdı. zira genel eve gidenler oradaki bayanlara aşık oldukları için gitmiyorlar. tamamen ihtiyaçtan. e durum bu olunca da sevişmek sevmekten gelmiyor efendim. zira karısını seven evli bir erkeğin bir anlık zaafla bir rus kızına bodoslama dalması o kıza aşık olduğu anlamına gelmez. daha çok kızın belli başlı yerlerini beğeniyle takip ettiği anlamını taşır.
  -1 ... haydi bismillah
 8. 8.
  inanmışım..
  ... acilarakipgider
 9. 9.
  alakası olmayan önerme.
  ... nicki mouse
 10. 10.
  genelevde çalışan seks işçisi ile sevişen kişinin umurunda olmayan durumdur. *
  ... ufktt