1. 1.
    "abi 6' da geleceğim eve, ona göre etrafı fazla dağıtmayın" diyerek anahtarı veren arkadaşın evinde oynaşan çift için olağan durum.
    21 -3 ... yalnizlik senfonisi
  2. 2.
    muhtemelen amatör işidir * yada gercekten bir işi vardır başka bir kızla buluşmak gibi *. en gecerli neden kendini kıyaslama erken boşalıp boşalmadıgını kulaktan dolma bilgilerle test etmektir ki o kulaktan dolma bilgiler hep abartılı oldugu için sonunda stres yada can sıkıntısıdan test de israf olur.
    *
    2 ... eritrol
  3. 3.
    sabah sevişi sırasında dersin kaçabilme ihtimalini gözden geçirmedir.
    2 ... vaktiyle iyi biriydi
  4. 4.
    konu erkekler ise; ya halı saha maçı vardır, yada tv'de futbol maçı vardır. * *
    3 ... maximus
  5. 5.
    sınav günü yapılan sekste olur böyle şeyler.
    4 ... burke
  6. 6.
    programlı sevişen hanım ve beylerin yapabileceği eylem. mesela sevişmeye her gün yarım saat ayırmışlarsa o süreyi aşmamak için bakarlar. yarım saat doldu mu pozisyon n'olursa olsun yarıda keserler. böyle şeyler çok yanlış.
    1 ... sesli
  7. 7.
    -oo çok geç olmuş ben geleyim necla..
    +yapma be naci 30 saniye oldu...
    5 ... edit akbayram
  8. 8.
    işe geç kalma piskolojisi ile dur sabah son bir 5 dakka yapalım işe geç kalmam umarım olayı:D
    -1 ... deptor
  9. 9.
    - hakem saatine şöyle bir baktı...
    + ne oluyor aşkım?
    - bugün de bana ayrılan sürenin sonuna geldik. yapımda ve yayında emeği geçen...
    + bu kadar erken mi?
    - patlamaya son on saniye... bu arada bu büyük mücadelenin ardından duş adlı dizi başlayacak.
    + istemez.
    - beraber sayalım istiyorum. dokuz.. sekiz...
    + ühühühü
    46 -3 ... salca
  10. 10.
    (bkz: bugün de bize ayrılan sürenin sonuna geldik)
    (bkz: yiğit özgür esprileri)
    2 ... der meister