1. 1.
  kendi adına konuş ben öpüşmem ve meme emmem.

  edit: hadi dayanamadım engin bilgimle sizi aydınltayım

  öncelikle bu olayı psikanaliz ile aydınlatabiliriz,gözlerimiz açıldığı andan itibaren ilk gördüğümüz kadın annedir doğal olarak gördüğümüz ilk kadın kafamızdaki ilk kadın profilini oluşturur ve muhtemelen böyle devam eder,aynısı kadınlar içinde geçerlidir kadınlar anneleri gibi omak ister ve kafalarınaki erkek profilleride babalarıdır,erkekler içinde aynı durum vardır kafalarındaki kadın profili annelerinki gibidir ve babalarına özenir,onlar gibi olmak isterler.

  dikkat ederseniz evlenen kişinin eşi anne yada babasına çok benzer örnek olarak

  mahmut evleniyor mahmutun annesi küçük memeli uzun boylu düz siyah saçlı bir kadın,%90 ihtimalle yani mahmut istediği kişi ile evlenebiliyorsa evleneceği kadında küçük memeli,uzun boylu ve düz siyah saçlı olacaktır.

  peki siz hatırlamasanızda kafanızdaki ilk kadın ile ilk iletişiminiz beslenme yani en temel ihtiyacınız olmuştur ve o esnada memesini emmişsinizdir,siz hatırlamasanız da bilinç altınıza o anılar işlendi ve kadın seçiminizde bu etkenler çok önemli rol oynayacaktır.

  yani sevişirken cinsel dürtülerin yanında bilinç altınız memeyi gördüğü an en temel iç güdüsü olan beslenme dürtüsüne yöneliyor ilk meme emişinizde annenizden yani kafanızdaki ilk kadın profilinden olduğu için ''kadın profili'' yani cinsel bir dürtü oluşuyor beyinde.

  yani meme görünce oluşan memeyi emme isteği beslenme güdüsü ve cinsel dürtü'nün aynı anda beyine cinsel vererek beyinin hata vermesi durumudur hal böyle olunca bilinçsiz bir şekilde beyindeki farkındalık duyusu zayıflıyor yani ne yaptığınızı tm anlamıyla bilmiyoruz.
  sex sonrası oluşan umursamazlık hissinin de sebebi bu dur,eğer karşınızdaki memelerini açmasa ve siz o hale sevişseniz sex sonrası bir yorgunluk hissi oluşmaz.

  anlamayanlar için özet: bak kardeşim annen senin kafandaki ilk kadın profili ve sen onun memesini emdin,bu sebepler gördüğün kadının memesini emmek istiyorsun çünkü beyin hem seksi hemde bilinç altındaki krmaşık duyguları kaldıramıyor böylece mal gibi davranıyorsun ne yaptığını bilmeden bulduğun memeyi emiyorsun,meme emerken bbeyin aslında seni bebek kadını da annen sanıyor annenin memesini emiyor gibi zannediyor beyin.

  edit2 :

  (bkz: sigmund freud)
  (bkz: eric fromm)
  (bkz: psikanaliz)
  (bkz: cinsiyet ve psikanaliz) (kitap)
  (bkz: psikanalizin bunalımı) (kitap)
  8 -7 ... gold tab gibson
 2. 2.
  (bkz: çünkü eşeğin zikinden dolayı) bu sevişebildiğini mi iddia ediyor.
  2 ... response
 3. 3.
  Hafiz dua et meme emiyon...
  8 -1 ... installer
 4. 4.
  margarini emdiğinde havaya girip senle ilişki yaşayacaksa margarini de em tutan yok.
  4 ... angmar
 5. 5.
  merak ettiğimdir. yıllardır yapıyoruz ama neden?
  5 -8 ... kan tutan kasap
 6. 6.
  müthiş güzel bir şey o yüzden.
  5 -1 ... naturalist zeytinyagi
 7. 7.
  Neden emmeyelim?
  6 ... siradan siradam absolute
 8. 8.
  Sırf kadınlar da mutlu olsun, tatmin noktası olarak adlandırılan orgazma daha çabuk ulaşsın diye. Kadınlar emilmekten hoşlanır. Bazı doğum yapan kadınlar çocuğunu emzirirken orgazm olduğu bilinen birşeydir.

  Kısaca kendi zevkinden çok partnerini düşünen erkeklere bir de çamur atılır '' aklınız fikriniz uçkurunuzda'' diye. Hadi öyle diyelim o zaman bile sadece size oynuyoruz daha ne yapalım biz size, kar mı yağdıralım anlamadım ki.
  ... ters yakilan sigara
 9. 9.
  Oral döneminizde sıkıntı vardır. anneniz sizi yeterince emzirmemiş ve siz de bu açığı sevgilinizin/karınızın memesini emerek kapatmaya çalışıyorsunuz demektir. ✍

  Edit: ulan cahiller oral dönem diye bir şey var ve siz gerçekten oral dönemi sorunlu geçirdiğiniz için sevgilinizin memesini emiyor olabilirsiniz, bilimsel konuşuyoruz lan burda, yalan değil. Püü cahiller.
  9 -14 ... eyyjafjallajokul sen kimsin ya
 10. 10.
  Çünkü meme. ❤️
  1 ... the fistingci sahap