1. 1.
  "tü allah belanı versin ibne herif kalk üstümden" denilerek poposuna şaplak atıp gerisin geriye giyinmenize neden olabilecek mel-un olay..

  şöyleki;
  sözlükte günlerce entry beğenileri, favorileri seller şelale akarken yapılan kur sonucunu fırsat belleyen ve çiftleşme mevsiminin geldiğini idrak eden erkek yazarın mesaj atmasıyla başlar tüm hikaye aslında..
  kız görünümlü gay yazarın duygu yüklü yazılarıyla erkeğimizin kalbine kaydıraktan kayar gibi hızla girip ona akrep zehiri enjekte ederek tüm vücudunun metabolizmasını bozup kendisine aşık olmasını ve tek sahibinin kendisinin olduğunu sinerji yoluyla bildirip kendisine yürümesi gerektiğini yazılarında belirtir.
  bu meşajı alan azgın teke yazar erkeğimiz fırsattan istifade tel numarası isteyerek muhabbetin daha ileri safhalara taşınması gerektiğini söyler.
  eli poposunda gezen gay yazar kızçemiz nazlanarakta olsa hemen verir tel'ini. ~~
  "neyse efenim konu uzun kestirmeden devam edelim biz.." ~~
  kız sesi proğramı yükleyen ve kız gibi konuşan gay yazarla günlerce konuşup tanışmak için uygun yer belirlenir ve buluşulur. sinek kaydı traşı, peruğu ve profesyonel makyajı ile kusursuz bir şekilde erkeğinin karşısına satılık köle gibi çıkıp kendisini erkeğine beğendirip açıkca ücretsiz pazarlamaya başlar güzeller güzeli sözlük kızçemiz sindrella. ve muhabbet evde kahve içmeye vardırılır. evde kahveler içilir.
  takmış olduğu südyeninin içindeki süngerler sayesinde füze gibi duran memeleri dikizleyen erkeğimiz uygun anın gelmesini bekleyerek, sabırla olduğu yerde taş gibi erimeye başlar. içinin yangınını söndürecek çarenin bir an önce yaşanmasını içten içe ister. ve on gelir. asıl kurbanın kendisi olduğunun farkında olmayan erkekden önce davranan kızçemiz erkeğini yakasından tutarak duvara çarpar ve hızla silkeler. sersemleyen erkek ne olduğunu anlayamadan kendisini yatakta bulur. tüm ısrarlarına karşın kızçemiz üstünü çıkarmayı reddedip kendisinin bakire olduğunu ve sadece ters ilişki yaşayabileceğini belirtir. gözleri fal taşı gibi açılan azman yazarımız anal'ı duyunca tüm istekleri tek kalemde kabul eder. erkeğini yatağa sırt üstü yatıran ışıkları kapatıp üstüne sırtı dönük çıkan kızçemiz hoplayıp zıplarken bizim mazlum erkeğimiz "kedi olalı bir fare yakaladık" düşüncesi ile 'sözlükten karı kız kaldırma' başlığının şehir efsanesi olmadığını düşünmeye başlayar. ve o an gelir kızçemiz'in başından peruk kuş gibi kanat çırparak havalanıp yere düşer. bunu gören sözlük abazanımızın başından aşağıya kaynar sular dökülmeye, pipisinin balon gibi inmesine vesile olur.

  ve sonrası malumunuz en başa dönülür.. *~
  "tü allah belanı versin ibne herif kalk üstümden" *~
  5 -5 ... zorozorororozorozorororororo
 2. 2.
  her sözlük erkeğinin başına gelebilir.
  1 ... monk of monkmountain
 3. 3.
  Bu resmen dolandırıcılık.
  ... yobazkiller
 4. 4.
  Kalk üstümden mi ?
  Hahaha anlaşıldı şimdi.
  ... endless pain
 5. 5.
  sadece peruktan anlaşıldı ise amanın diyorum.

  soru: insan ne kadar cahil olabilir?

  yazar: challenge accepted.
  1 ... dergah sovalyeleri
 6. 6.
  lgbtip.

  l:lezbiyen
  g:gay
  b:biseksüel
  t:transseksüel
  i:interseksüel
  p:peruklu gay.

  peruklu gay ne olm?

  bir hayal kırıklığı.
  3 ... kiss in october
 7. 7.
  nüfus cüzdanı fotokopisi istemeden sözlükten kızla buluşmam.
  -1 ... secilmemis kisi
 8. 8.
  Her erkeğin başına gelebilir demişler pek sanmıyorum swh.
  -1 ... loveneverdies
 9. 9.
  iki gözümüz yaşlı vaziyette hüngür hüngür ağlayıp bir dahamı? tövbee! diyerek kız olaylarını tarihin tozlu raflarına hiç açmamak şartıyla kapatacağımız utanç vesilesi olay.

  (bkz: kendi düşen ağlamaz)

  tşklr.
  ... zorozorororozorozorororororo
 10. 10.
  bu ne iq. peruk düşmese sıkıntı yoktu hâlbuki.
  ... kazangap