bugün

Hoşlandığımız için tabii ki.*
gördüğüm başlıklara bak. özür dilerim gözlerim.
Görüyorum ki, duyuyorum ki cinsellik konusunda hala freud'a çatan arkadaşlar var.  Olsundu, bu konuda jung'a çatsanız daha bir içerlerdim.

Gelelim avuca alınınca artsın eksilmesin taşsın dökülmesin denen, ilki emilince hemen ikincisi de verilen memelerin seksteki yerine.

Freud'un psikoseksüel gelişim kuramına göre, oral dönem olarak adlandırılan dönemde (0-12 ay) çocuk ilk hazzı anne memesinden beslenerek alır. Hatta freud, annesini emdikten sonra  uykuya dalan, yanakları kıpkırmızı ve mışıl mışıl uyuyan çocuğun halini, erkeğin seks sonrası haline benzeterek bu iki durumun birbiriyle ilintili olduğundan şüphe duyulmaması gerektiğini söyler. Burada cinselliğin ergenlikle değil, doğumla başladığına dair bir işaret vardır.

Peki sekste meme emme isteği sadece bununla ilgili midir? Daha doğrusu aklımıza gelen herhangi bir yeri emdiğimizde, bunu oral dönemdeki hazla mı ilişkilendireceğiz?

Tabi ki hayır. üstad-ı azam bunu cinsel nesneye fazla değer verme olarak açıklıyor.

(bkz: Cinsel nesneye fazla değer verme)

Oral dönemdeki haz bağlantısından dolayı, meme emmeyi, herhangi bir yeri emmeyle aynı seviyede cinsel nesneye fazla değer verme olarak göremeyiz haliyle. Ancak yine de cinsel organların etrafında dönen, ama cinsel organların birleşmesi dışında kalan tüm aktiviteler cinsel nesneye fazla değer vermedir.

Dolayısıyla, meme dahil herhangi bir yerin emilmesinin, öpülmesinin, çok afedersiniz yalanmasının oral dönemle hiçbir alakası yoktur. Bu, cinsel nesneye fazla değer vermedir. bu değerin verildiği yer kişiden kişiye ve zaman zaman değişir. Bazen meme olur, bazen boyun, bazen parmak, bazen klitoris vs. Her birinde karşılıklı haz vardır.

Eyyorlamam bu kadar.

Bir çift meme bazen sadece bir çift memedir.
meme emen adam daha çocuktur.

gerçek memeciler memenin avuçla müdahaleye daha müsait olduğunu bilir.
emziklemek sünnettir. dibini bulmak için gereklidir.
sevişmezken emilemediği için olsa gerek.
emilmez mi lan o öyle ananınmış gibi emeceksin yalayacaksın (üstüne attırabilirsin de) sonra bir güzel hard ayardan vereceksin zurnayı bu kadar.
Memeden asla haz alamıyorum ne görüntü olarak ne de dokunmaktan.
çok basit! memeyi tersten okuyun, emem... şimdi anladınız mı?
Freud ibnesinin bununla ilgili müthiş tespitleri vardır. Araştırınca net cevabı bulabilirsiniz.
Doğuştan gelen körelmiş içgüdüsel Refleksler.
Güzel bisi çünkü.
Kıl yoksa tabii...
dünyaya gelirken bile ilk yaptığımız eylem bu değik mi çok da şeetmeyin.
Çünkü meme.