bugün

acısından ölen veya öleceğini düşünen, tecavüze uğrayan, iri bir organla uğraşan kadınların kaldığı durumdur.
tecavüzcü coşkun'la sevişen *
ronaldo gibi hayvanımsı biri ile ilişkiye giren
şahin k gibi ayı ile ilişkiye girenlede gözlenen durum.
partneri (bkz: ayı) hucum setini gobek deliğine kuran kadın
sevgilisi ile fantazi yaparken, sevgilisinin faztazinin bokunu çıkartıp, "orospumsun benim" gibi cümlelerle seksi süslemeye çalışan angut işi abartması sonucu olan ağlamadır. buradan angut'a sesleniyoruz; "abartma olm. o kadar da hayvan olma.."
iki nedeni olabilir.
(bkz: zevkten ağlamak)
(bkz: acıdan ağlamak)
(bkz: orgazm göz yaşları)
-parçaladın beni behçet!****
ahmet taşçı ile yatakta güreş tutan kadındır.
sevgilisini aldatan, aldatırken ağlayan kadındır. hem sevişir, hem de içinde bulunduğu aciz, iradesiz, zavallı durumu sindiremeyip göz yaşlarını akıtır. aklında hep sevgili vardır. pişmanlık o an hissettiği tek duygudur. sevişir ama ağlar. ağlar ama devam eder. seçimini yapar, kendi sonunu hazırlar.
benim belki de gizli bir bildigim var diyen kadindir.
kötü yahut derinden etkileneceği bir haber verildiğinde kendisine göz yaşları oraya çıkabilir, çok boktan bir haldir...habere mi üzüleceksiniz ? kızı üzdüğünüze mi? patavatsızlığınıza mı? ortamı bok etmişliğin salaklığına mı?
uzakdoğuludur. muhtemelen çinlidir yada japon.
özel hayata saygı duyulması gerektiğinden, kendisi hakkında yorum yapılmaması gereken, ancak ne yazık ki empati yoksunu insanların dilinden düşmeyen kadındır.
rahat bırakılmalıdır, herkesin bir özel hayatı vardır ve özel hayat dokunulmazdır.
''ağlama sevgilim bir dahaki sefere inşallah'' kafa yapısındaki bay partnere maruz kalan bayan.
(bkz: oeh)
(bkz: parçala beni behçet)
hangi neden için ağladığıyla bağlantılı olarak söylenebileceklerin değişebileceği kadındır.

- mutluluktan ağlıyorsa, * güneş o kadının ruhuna doğmuştur ve mutlaka haketmiş olduğu bir sevinç ve zevk yaşıyordur.
- kendi isteği dışında kısaca tecavüz sırasında ağlıyorsa oldukça normaldir gözyaşlarını dökmesi ki bu durumda anormal olan erkeğim diye bu işi yapan serefsizin önde gideninin insan sıfatıyla gezecek olmasıdır.
- aslında yanlış bir zamanda yanlış bir kişiyle seviştiğini sevişme sırasında akıl etmiş ve sevişme adına alınan yoldan dönmesine rağmen ağlayan bir kadınsa kafası karışık,istediği mutluluğu o yada bu şekilde ede edememiş yurdum insanı gibi normal karşılanması gereken bir kadındır. * *
- istemediği halde erkek arkadaşının ısrarı nedeniye şişme kadınlar gibi sabit durup elemanın boşalmasını beklerken sinirden ağlayan kadın ise, kesinlikle özgüven ve kendine saygı konusunda eğitilmeye ihtiyaç duyan kadındır. * *
unutamadığı eski sevgilisini hatırlayıp ağlayanı da vardır. iğreti bir durumdur.
hemen testesteronu toplayıp ortamdan sıvışmak gerekir, aksi taktirde empati kurmanız beklenerek cinnet durumuna gark olmanızın önü açılabilir.
örneğine rastlanmış, hasta kadındır. * önce "sen şimdiye kadar nerelerdeydin!" diyerek ağlamaya başlamış, sonra da partnerine sağlam bir tokat patlatmıştır. şaşkınlıktan, acıdan ve kederden sigara yakan partnerine aldırmadan da sevişmeyi tek taraflı olarak devam ettirmiştir.
tecavüz edildiğinden ağlayan kadındır.
eski sevgilisini isteyen kadındır.
bkz:200 kiloluk erkeğin altında kalan kadın
erkek: evet, evet *
kadın: bravo, bravo mükkemmel bir permormans bravo.
erkek: ama ayten sen aglıyorsun?
kadın: sevinç göz yaşları bunlar sevinç.
(bkz: dacryphilia)
(bkz: aşkın gözyaşları)
(bkz: DUYGUSAL KADIN) *