bugün

tuvalettir yada odunluktur benim şahşi görüşüm . tabi ki ben hiç tuvallette veya odunlukta yapmadım pansiyon da yapmıştım bayağı heyecan vericiydi .
boyner deneme kabininde acele sevişmek.

böylelikle ayakta seks yapmanın muazzamlığının farkına varmamıza sebep olmuş yerdir.
halısaha soyunma odasında sevişmiştik erkek sevgilimle.
Bilardo masası, güzel bir deneyimdi.
yatak odası. sağ elimle.
teras.

öyle temiz hava aşığı biri de değilimdir ama işte ne yapacaksın hormonlar.
Şöyle bir düşünüp ne kadar sıradan bir seks hayatının olduğunu anlamak.

Yarin ilk iş kömürlükte seks yapmak olacak.
çatı katı.
Ankara 19 mayıs stadyumu önü. sincan dolmuşlarının şoförlerine malzeme vermiştik gençliğimizde.
gardrop içi.
apartman deposu.

Alt kat kendi evimiz. Düşün işte bir fantezi uğruna leş gibi yerde sevişiyosun. Nasıl bir manyak insanoğlu.
bagaj...
hiç sevişmedim.
Buz dolabı bence hem o işi görüyon hemde ferahlıyon Denizli'nin 40 derece havasında yapıldı.
Kıbrıs adasının türk tarafının en ucu.
istanbul karagümrükte bir çingene kızla çıkıyorum o zaman kız beni hep telefonda azdırıyor ama öyle sevişip sikişmeye niyetim yoktu ben bunu balat sahile götürdüm eski bir teknenin içine girdik yani o istedi neyse bunla öpüşmeye başladım sonra yavaşca boynundan öperek gömleginin dügmelerini açtım yaladım bunu o gün eşofman giyinmiştim tabiki eşofmanın ipini açtım benim dalgayı bunun eline verdim 2 posta attırdım neyse işimizi hallettik eski teknenin içinden çıktım bunu elliyorum işte sarmaş dolaş gidiyoruz benim mal havaya kalktı karagümrükte eyüp sultana giderken yolun kenarında eski hristiyan mezarlıgı vardı oraya girdik bunla yine seviştim felan dayanamadım sonra buna arkadan vurdum agaçların dibinde kızı evine bıraktım işte o gün öyle geçti. dahasıda var ama uzun uzun yazıp kafa ütülemek istemiyorum saygılar.
odunluk .
Yurt çatısı.
metrobüs.

Mutlaka bir dayayan çıkar.
Insaat
orman
ormandaki insaat.
kaba inşaat, bezelye tarlası, endüstri meslek lisesi bahçesi, ananenin terası, orman fidanlığı.
zigon sehpa.
Alisveris merkezinin otoparki.
Boş sınıf, dolu sınıf, koridor köşeleri.
o okul tuvaletleri varya uu beybiii.
güncel Önemli Başlıklar