bugün

Klasik yataktır, çift kişilik xxxxlarge olsa üzerinde at koşturursun ya da binersin, meşrebine göre değişir.
kuşkusuz yarım kalmış inşaattır, oradaki heyecanı hiç bir yerde bulamazsınız, kapıdan her an bir tinerci sürüsü girebilip ananızın amında beton kırabilir işte bunu düşünürken sevişmekteki heyecan hiç bir yerde yoktur.
kar üstünde olandır. ateşiniz aşkınızın şeklini kazır.
jakuzi olmalıdır bu yer. evet.
Telefon kulubesi.
Ev en iyisidir.
Tartışmasız mutfak tezgahıdır.
anfi heralde bizim okul paso burda tavşan gibi çifleşiyorlar aq rahat olma tüm kampüs burda olmazdı.
1- orman
2- balkon
3- araba
4- apartman girişi
5- asansör

diye gider.
Serengeti düzlükleri benim ilk tercihimdir. ilk orada yapmak isterim. Bir leoparin bir aslanın ben sevişirken gelip sırtıma tırnak izleri bırakmasını isterim.

ikincisi ise kutuplar. Hava soğuk usuyoruz. Napcaz mecbur sevişcez.

Sevişmemin zorunlu olduğu yerleri tercih etmek gerek.
Ben kiskanc adamim. Sevdigim kadini baskalarinin gorme ihtimali olmayan tek yer yatak odamiz olur. O yuzden sevisilecek en guzel yer yatak odasi.
"burada da sevişilir mi" diye düşünülmeden sevişilen yerdir.
Samanlık diyen köylüdür.
Orman tarla guzel degil.
Binek araç rahatsiz. Soyunma kabini ona keza yine rahatsiz.
Oteldir, yok ortalik dagildi, yok yerler kirlendi derdin olmaz. Prezervatifi cikardiktan sonra sallar atarsin bir yerlere umrunda olmadan. Ciplak yatabilirsin vucut sıvılarin çarşafı kirletir diye düşünmeden.
Oteldir. Evet.
kesinlikle bir dağın zirvesidir bundan ötesi olamaz en yakın yerleşim yeri 10 km zirvedesin tertemiz oksijen.
Rüya evet.

Nasıl vurdum ama?
Götünüze çatal bıçak takımı girer yabmayın.
görsel
Yatak tabiki.
Alsinda olsa varya fırsattan istifade etmezdim.