bugün

herhangi bir eğlence ortamının sonunda, henüz yeni tanışılmış ve/veya aldığı aşırı alkol neticesinde kafası binbeşyüz olmuş kız arkadaşdır. ortam güzel, kafalar güzel, kız güzel, hepsinden önemlisi de teklif de baştan çıkarıcıdır. bu durumla yüzyüe kalan er kişi risk iştahına göre acilen bir karar vermek zorundadır. kız her an sızabilir veya kararını değiştirebileceğinden elini çabuk tutmalıdır. ya bilinci yerinde olmayan birinden bu şekilde istifade etmeyi delikanlılığına yakıştırmayacak, tabi bu zayıf ihtimal. türkiye şartlarında yaklaşık % 15 dir. ya da günah benden gitti diyerek ayık, sarhoş, tanımam. kayarım ben buna diyecektir. haliyle bu da % 85 lik ihtimaldir. pilavdan dönenin kaşığı kırılsın der, isteğini yerine getirir.
duşun sıcak ve soğuk kısmını sırasıyla bir müddet yedikten sonra özür dileyecek olan kızdır.
bazı sözlük yazarlarının fantezilerini oluşturan kız arkadaştır.
ön sevişme esnasında üstünüze kusacak kızdır. ana avrat sövmeyle sonuçlanır.

(bkz: erken boşalma)
etik mi değil mi ikilemi sıkıntı yaratıyorsa bir miktar daha alkol alınarak durum eşitlenir ve olay akışına bırakılır.
biraz sevişilip bakılması, arada kahve içirilmesi, üzerine su(bildiğin haş2o) püskürtülmesi gerekir. ayılıyorken kararı değişmiyorsa etik pek bir problem kalmayacaktır.
alkol almadığı halde durup dururken seviş benimle diyen erkek arkadaştan farksızdır.
aşırı alkol aldığından isteği yerine getirilmelidir.
isteği yerine getirilmesi gereken kızdır.

Zaten erkekle başbaşa alkollü bir şekilde ev ortamına batak oynamaya gitmez hiç bir kız.
sen sevişmek için alkol vermediysen, güzel olabilir.
bilinçaltından seslenen kız arkadaştır.
ama dur mübarek, ayık değil kız, ne yapıyorsun...
hemen ağzının üstüne iki tane çakılıp ; sen ne diyorsun ırıspı , bu söylediğin hiç hoş değil diyerek ortamdan uzaklaşılmalıdır. o bizim arkadaşımız.. en fazla kız kankamız.

her ne kadar o anda inanılmaz tatlı göğüsleri , aşırı şehvetli bakışları , tahrik edici cümleleri olsa da... o bizim kız kankamız...
belki alkol etkisiyle saçı başı dağınık olabilir. bu da onu seksi yapabilir. bluzunun sağ omzu açılmış olabilir. lakin ki o bizim kız kankamız. hemen onu evine bırakmalı biz de evimize geçmeyiz. ayık olun akıllı olun.
sarhoş bir kadından faydalanmak ne kadar onursuzca bir şey olsa da ondan faydalanmamak da aptallıktır.
evine bırakıp, bir daha aranmaması gereken kızdır. sarhoş bir kadından faydalanılmaz. ayrıca ''seviş benimle diyecek kadar içen kadından'' hiç fayda gelmez.
Ertesi gunu evlen benimle diyecegi icin sakinlestirilmesi ve yavasca yatagina yatirilmasi gereken kiz arkadastir. Sonrasinda cocuk da yap benden falan der, tam sicarsiniz...
ayılmadan istediğini yapacağın kız arkadaştır.
Sarhoşken söylenilen ayıkken düşünülmüştür. Yani kız sarhoş aslında istemiyor diye düşünmeyin. Bu hemen sütyen kopçasına yönelin demek de değil. Ayıltın. Sarhoştum off triplerine girer sonra bir şey yaparsanız. Ayıkken de ısrar ediyorsa ... istediğiniz uzuvdan başlayabilirsiniz başarılar arkadaşlar.
aslında hakikaten de istekli olan ve fakat bunu kendine yakıştıramadığından ya da ertesi günün pişmanlığını yaşamamak için "çok alkollüydüm hiçbir şey hatırlamıyorum" ayağına yatmayı planlamış kızdır.
orospudur.
arkadaş değildir.. en iyi ihtimalle sevgili adayıdır .. ama nedendir bilmem kimse bana bu lafı kullanmadı.. vücut diliyle belli edip sevişme başlatan çok oldu ama direkt sevişelim ulan diyen bi kız tanımadım.. bu lafı hiç duymamış olmak beni üzdü lan.. dobra kız yok ki piyasada amk..
sabah bas agrisi, berbat bir agiz tadsizligi ve kic ustu oturmakta zorluk ceken bir kiz sac, bas, dagilmis o hali hic cekilmez hele birde pismanlk duyugusu varsa.
gözünü kapatacaksın allah ne verdiyse artık.
seviş benimle kamiiil.
olur ayten...
ayten? ayteen? sızdı amk.
..baktın ayılmaya başladı tekrar sahroş edeceksin.
kıyamazsin ki. Kıysan o da sana kıyar kıyma yapar. bu da böyle kıyıla kıyıla gider.