bugün

ilginç bir Üslûp

adamın kolunu ısırıp birebir saat yapar böylesi.

''seni her zaman, her saat başı seveceğim.''

demek ister heralde
köpek besleyen, köpeğe aşırı ilgisi olan insan eylemidir.
Genelde babalarin yaptığıdır. Kücükken ısıracağı sezdiğim vakit köşe bucak kaçardım babamdan ama her seferin bir şekilde becerirdi ısırmayı.
bazıları böyle sever misal ben. böle kolunu tutacaksın ısıracaksın öyle seveceksin. tabi herkese yapmayacaksın bu özel bir sevgi göstergesidir. özelliklere tombiş çocuklara.
"seni kıskanıyorum" demenin şirin bir yolu. öpüşürken de alt dudağı ısıran tiplerdir.
elma için olan sevginin en güzel gösterilme şeklidir.
Eğer küçük bir çocuğa yaparsanız, o çocuk büyüyünce öpmekten öpülmekten nefret ediyor. * *
bi de bunun üst versiyonu vardır ki döverek severler uyy sen ne şeker şeysin patt. *
Genelde kızların yaptığı olaydır anlam veremeyiz he der geçeriz bir de tırnak yeme olayı vardır ki herhalde yaşamayan yoktur.
6 aylık nasıl güzel nasıl şeker bu bebekler, ısırılmadan sevilmez içsel sevginin yüksek gücü .
acayip zevk verir oğlum. ıssıracaksın o yanakları.
genelde kızlar tarafından icra edilir bu eylem. keşke olsa da bıçaklayarak gösterse diye iç geçirtendir.
edit: Baattin rahatsız...
biri resmen benden bahsetmiş. napim yani ısırmadan tam olarak sevdiğimi anlayamıyorum. böyle ellerinin o kaba etleri var ya hani, işte ordan ısırıcaksın. ay yemin ediyorum insan sevesim geldi. eeaamm tanım; öpmekle yetinmeyenlerin büyük derdi.
abartıldığı zaman fena acı verir fakat olmadığında ölümüne özlenir.
Sevgi fazlaligi olan kisi icraati. Ben de kufrederek ve isirarak seviyorum.
yanaklarını, karnını hatta poposunu poposunu.

özlenilen tek yönüm olması dilegiyle..
ısırılan tarafın artık yeter diye söylenmesidir. yalnız gerçekten güzel his bıraktırır sevgini biraz ilkel de olsa göstermek güzeldir.
Isırarak sevgi gösterisi olmaz, burdan yola çıkarsak odamdaki sinekler bana sırılsıklam aşıklar.
sikerek göstermekten iyidir.
Ayı yavrusunu seçerken boğarmış sözünü akla getirir. Sen sevme ulan ayı.
köpeklere özgü harekettir, hayvan sevinince şaşırıyor, şirinlik yapacağım diye ölçüyü kaçırabiliyor.
eski kiz arkadasimin yaptigidir. yolda giderken aniden isirirdi. bazen bagirttirdigi olmustur. aaahhh. nasil bir gostergeyse.. disleri kasinmis olabilir.
lezzetli gelen sevgiliyi yeyip yutarcasina sevmek isteğiyle yapılan eylemdir. hele ki teni yumuşacık ise ciddi ciddi yiyesin gelir. sokağa çıkma, anneye babaya ve arkadaşlara görünme derdi olmasa zevk ala ala yapılacak şeydir. sündüre sündüre sevesi geliyor insanın.
özellikle tombul ve sevimli bebeklere yapılmak istenendir. ama yapılmaz tabi, kıyılmaz.
Nedeni çözünlenemeyen fakat değişik bir haz veren durumdur. Hayvanlık içgüdüsüne bağlayabilirim sanırım.
güncel Önemli Başlıklar