bugün

çok sevmediği kesin olan sevgilidir.
not:anında terk-i diyar ediniz.
çok fazla üzerine gidilmemesi gereken sevgilidir. belki de içinde bulunduğu ilişkiden çok önce, biri kalbini alıp yere fırlatmış, ardından uzaklara gidip sırra kadem basmıştır. zamana bırakılırsa her şey düzelebilir.
odunlaşmaya yüz tutmuştur.aynı zamanda abartıp laçkalaşmamalıdır da.
öküzdür ama nedense bu öküzlere daha fazla aşık olunur. *
ay kız bana diyo.
Şimdi bir sürü eksi gelir ama kesin boğa burcudur.
Odundur. Duyguları yosun tutmuştur bana göre.
Sevgisini, karşısındaki kişinin doyacağı şekilde gösterdiği an kıçına tekme yiyeceğini bilen sevgilidir. Bunun bilincinde olması tecrübeli olduğunu da gösterir. Ya da bunların dışında ciddi anlamda hislerini dışa vurmada problem çekmesi de olabilir. Her iki durumda da ilişkisinin ömrünü uzatmaktadır. Tabi hiç sevgi göstermemek demek değildir bu. stres ve başarı çan eğrisi gibi düşünün.
Sevmiyordur farklı emelleri vardır.
bu benim.mesaj ve tel konuşmalarında vıcık vıcık konuşamıyorum.
Ben de bunlardan biriydim gayet odunumdur. Olabilir doğal şeyler bunlar. Ama hissedemiyorsan sevdiğini gerçekten sevmiyor da olabilir.
Kalbi hariç bütün uzuvlarını gördüğün sevgiliden iyidir..
benim bu. ne kadar çok seversem seveyim sözlerimle veya hareketlerimle belli edemiyorum. anlamalari için gerçekten tanımaları gerekiyor. karşı taraf için zor durum olsa gerek.
Olmayan şeyi nasıl gostersin.sevmiyordur.
fuzulidir aşkı beyan. sevilene herşey ayan. diye boşuna dememişler değil mi.
Gösteremeyen?

Sevgili o. Hiçbir şey yapamasa gözleri gözlerine değdiğinde hissettirir sevgisini. Seven insan sevgisini tutamaz içinde bir şekilde taşırır. Sevgisinin karşılığı olduğunu bilen insan neden sakınsın ki sevgisini sevdiğinden?
Hadi yedin bi halt sevdin birde ustune kendini sevdirdin yeni iliskimiz hayirli olsun . Hayatina aldigin insan senin sevginden suphe edecek kadar duygularindan sana guvenden uzak kaldi ki bunu bu ilskiye adim atmadan once senin olcup tartman lazimdi . Insan kendini azda olsa tanir bosu bosuna karsina cikan insani hayatina alip yipratmanin anlami yok . Sevgini "gosterememek" kadar ici bos bi tanim yok seviyosan anlasilir alnlasilmayan duygu ya kesin degildir yada sahtedir . Gercekten sevince harcayin sermayeyi yoksa onune gelenle yasadigin her yanlis iliski duygu sermayenden sevgi kabiliyetinden yiyip seni en sonunda rol kabiliyeti yuksek kendi icinde samimiyetsiz birine cevirecek .