1. 1.
    Şahsen harika olabilecek bir eylemdir. Gelmişsin abd'ye yol bilmezsin yordam bilmezsin. Sevgilin 3 ay sonra abd'de eskort olur falan. Sen de abd'deki evsizler kervanına katılırsın trump'un göçmenler ile vereceği kararları gözetlersin.
    -2 ... anankim skywalker
  2. 2.
    göt ister. ailesel şartlar buna el vermez.
    ... mystictopaz
  3. 3.
    Tek basiniza duzen kurup akabinde bir seyler yapmak daha kolay durum. Yani iki kisi gittiginizde sirtinizdaki sorumluluk iki kati artacak. Kadin kendini koruyup kollayamaz demiyorum yanlis anlasilmasin. Demek istedigim daha genis bir yasam alanina ihtiyaciniz olacak. Bence profesyonellisilmis bolge de yeni duzen kurmak daha kolay.
    -2 ... ruut altmis alti
  4. 4.
    bu ülkenin şartlarında bize bir şey olmadıysa başka hiçbir yerde olmaz.
    gel sevgilim el ele tutuşup kaçalım.
    5 ... milimetres
  5. 5.
    zamanında liseden tanışıp başka şehire üniversitede evcilik hayali kuranlar da vardı. en yakınımdaki üçüncü hafta ayrıldı .
    ... insan beser sasar
  6. 6.
    Sevgilimle yurt dışında hayat kuracağıma, yurt dışında sevgili bulmam daha mantıklı.
    10 -1 ... daisyfuller
  7. 7.
    evlenip yurt dışına taşınmak benim de hayalimdir.
    1 ... selia
  8. 8.
    türkiyede (özellikle istanbulda) hayatta kaldıysanız size yurt dışında ölüm yok. tek olursanız başta daha kolay ama her türlü istediğiniz hayata sahip olursunuz.
    1 ... ra s al ghul
  9. 9.
    Bi film vardı. Adam, karısı, oğlu, kardeşi köyden aynen bu şekil bir hayalle istanbula gidiyordu. istanbulda adam hariç hepsi kendine iş buldu. Çocuk yaşıtlarıyla mendil sattı, karısı zengin bi kadının hizmetçisi oldu kardeşi bir müteahhitin koruması oldu. Bir süre sonra çocuk parasını çaldı diye bir başka çocuğu bıçaklayıp hapse girdi, kardeşini vurdu öldürdüler, karısıda orospu oldu. Adamda siktir olup köyüne döndüydü. Bunu niye anlattım bilmiyorum. Galiba yukarıda sevgilin eskort olur sen mülteci kararlarını beklersin diyen arkadaş yüzünden geldi aklıma. Neyse iyi günler.
    ... baba kreyzi
  10. 10.
    Zordur. ilk başlarda sizi idare edecek kadar yeteri paranız yoksa Denemeye kalkmış biri olarak tavsiye etmem.
    ... faraway so close