bugün

eğer uluslar arası bir konuşmaysa see you demenin ardından hemen kapanır telefon.
Bu oyunu kazanan hep gsm operatörü olmuştur.
türklerle yaşanan çıkmazlarından ikincisidir.
bence bunu acemiler yapar. tecrübeli veya olgun kişiler ya aynı anda kapatır ya da karşı taraf önce kapattı diye tribe girmez.
lisede mal bir ergen olunduğunda yaşanan sorunsal.
Gsm şirketlerinin sevdiği eylem.
şahit olunduğunda birkaç kez tekrar ettikten sonra o araya sıkışan "yaağğğğ hağyırrrrr seğğnnnnnnn" yumuşukluğu insanın canından can almaktadır. kocaman adam sakalı var döşü kıllı üstü başı giyimi falan böyle bildiğin adam. sonra bu cümle çıkıyor ağzından ağlayarak kaçasın geliyor..
kapatacağınız telefonu sikiyim.
Olmayan sorunsal. Görüşürüz deyip kapatıyoruz çünkü zeka seviyemiz olması gerekenden yüksekte.
sadece bir kişi ile yaşadım bu durumu 4 yıl önce. ilk ve sondu. saçma gelir genelde ve saçmadır da aslında. fakat olayın iç yüzü sanıldığı gibi basit değildir. eğer laf olsun diye, hemen hemen her flörtünüzde yaşamıyorsanız bu durumu, ciddi bir şahsiyet ise kişi sebebi nettir; o kadar uzun süre konuşuyorsunuzdur ve öyle doyulacak cinsten değilse sohbet ve kişi, kapatmak pek zordur. kapatmasını ve gitmesini söylersin. olmaz. o telefon birkaç kez sen kapat sen kapat dendikten sonra bir sessizlik olur ve sadece nefesini duyarsın.. sonra yeniden devam edilir sohbete.

sonra daha özel bir kişi daha girdi hayatıma ama onunla olmadı bu. hadi sen kapat dediğimde çat diye kapatılırdı telefon. zaten ben de o eski ben olamadım.
Kes diyip kapatıyom ben. Hoşuna gidiyo zillinin.
yaşamadığım için şanslı sayıyorum kendimi.