bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 70.
    Hiçbir binanın,gürültünün olmadığı,doğayla iç içe bir yerde, yan yana sırt üstü uzanıp,el ele tutuşup hiç konuşmadan gökyüzünü izlemek.
    ... hammet
  2. 71.
    alexis ren

alexis ren
    -2 ... trinitrotoluen
  3. 72.
    dizine yatmak.
    ... fotosentezadam
  4. 73.
    Amına yatmak.
    1 -4 ... atanamayan at
  5. 74.
    Yuruyelim ya. Saatlerce yuruyelim. Sarmas dolas yuruyelim. Sahil olabilir, dag tepe olabilir yuruyelim. Ayaklarimizi hissetmeyene ama kalbimizi hissedene kadar yuruyelim.

Not: yurumeyi seven kizlar eklesin swh.
    7 ... thug life nigga
  6. 75.
    an itibari ile. goruntulu konusup, son gormek istedigim kisi olmasini ve oyle uykuya dalmak isterdim. çokta birsey istemiyorum sanirim.
    7 -1 ... limonlunescafe
  7. 76.
    en iyi arkadaş olmak onunla. cidden bunu istiyorum. ne bileyim mesela lol başladım bilmiyorum devam eder miyim ama ne bileyim lol atalım cs go oynayalım sonra okeye gidelim. yani bir şeyler paylaşalım ve en güzeli doğal olalım bir birimizin yanında lahmacun yiyelim böyle nasıl desem acılı şalgamı ilk kim bitirir yarışı yapalım. Demek istediğim sevgilim dediğim insan aslında en iyi arkadaşımda olsun. Asıl o zaman o ilişki ilişki olur.
    1 ... degisikadam06
  8. 77.
    sokakta el ele yürüyüp millete hava atmak olabilir.
    ... meyyus
  9. 78.
    yok ki amınagoyim.
    8 ... urban prada
  10. 80.
    şimdi yapmak isteiyip hayalini kurduğunuz şeylerle ileriki yaşlardayken geçmişten aklınızda kalanlar asla aynı şeyler olmayacak. çünkü beklentileri nefsiniz belirler ama güzel anıları ruhunuz hatırlatır. insan sadece ruhunu besleyen güzel anıların altını çizer. sevdiğiniz kişiyle hayalinizdeki gibi 100 defa sevişebilirsiniz ama sıradan bir anda yaşadığınız anlık bir güzellik kalır aklınızda. sevmek bir ömür sevişmek bir dakika.
    13 ... mr why