1. 1.
    Evde güzel bir akşam yemeği. Sonra ikinizin en sevdiği film türünü izlemek. Birlikte kitap okumak. Onu sevdiğiniz ülkelere götürmek. Onunla beraber hatıra albümü yapmak. Onunla beraber şarkılar dinlemek. Bence en önemlisi birlikte orman meyveli frambuazlı pasta yapabilmek.
    4 ... iiiblacktoothiii
  2. 2.
    Bisiklet surmek, birlikte film izlemek, alkol almak, birlikte sarki soylemek, notlar yazmak, tatli paylasimlar. Ve sonra bunlarin hic biri olmamis gibi terk etmek yada terk edilmek.
    9 -1 ... retrosoul
  3. 3.
    sevgiliyle yapılacak güzel şeyler
    Film izlemek.
    6 -1 ... mrltln
  4. 4.
    "romantik sevgili" olamayangillerdenim. bu familyanın çoğalarak, sizin gibi sevgi poturcuklarını yok etmesi dileğiyle. her tarafı istila etmişsiniz, üzerinize basmamak için yolun ortasından yürüyorum adeta.

sevgiliyle yapılacak güzel şeyler

tnm: mementom fizik kanunu üzerine, derin ve detaylı çalışmalar yapmaktır.
    6 -6 ... liliith
  5. 5.
    şömine karşısında kitap okumak,
    battaniyenin altına girip film izlemek,
    lunaparkta adrenalin oyuncaklarına binmek,
    tavla, satranç oynamak,
    dans etmek

ama nerde öyle sevgili.
    6 ... karanligin ruhunda bir gece
  6. 6.
    (bkz: drift)
    2 -1 ... moon tripper
  7. 7.
    bence en güzel şey el ele kol kola sohbet ederek yürümek ben çok severim.
    1 ... hayta38
  8. 8.
    çelme felan takmak iyi olurdu herhalde. ensesinden tutup yere çalmak felan da olabilir ya da sağını solunu gıdıklayarak gülmesini sağlamak.
    ... bir idealistin ta kendisi
  9. 9.
    Yemek yemek. Kahvaltı veya Hatay usulü döner favorim. Döneri yerken ağzınızdan sosları akacak filan offf diyorum offf.
    ... sufferinq
  10. 10.
    seks yapın lan seks, çekinmeyin yapın, ne biriniz kaşar olursunuz ne biriniz abaza. yemekmiş sinemaymış, bunları kankanla da yaparsın, hatta gerginlik olmadan daha keyif alırsın.

niye utanıyorsunuz arkadaşım, sevgilinizle seks düşünmüyceniz de ne düşünceniz. amacınız bu değilse zaten o ilişkide bir tuhaflık vardır. yapmayacaksanız gidin kanka olun, ne farkeder? daha rahat olursunuz, en azından istediğinize bakabilirsiniz.
    2 -1 ... kel sarman