1. 1.
    sevgili gidecektir. yalnız kalip veda edebilmek icin bir arkadastan rica edilir ev bosaltilir. ancak kar yagar gidilemez, hayallerdeki vedalasma gerceklesmez. duruma gicik olunur.
    3 ... painkiller
  2. 2.
    veda öyle edilmez böyle edilir diye dusunen uuserin sevgiliye jest yapma arzu ve istegi sonucu guzel bir ayrılık ortamı yaratma çabası
    (bkz: sarap)
    (bkz: ayar)
    (bkz: kotu hava sartlari)
    2 ... liberty
  3. 3.
    Sonunda ayrilik varsa guzel ortama ne gerek var Nedir yani diye düsündüren eylem..Tek amacin son kez ne yaparsam kardir diyerek kiz/erkek arkadasin üstüne saldirmak olacagini düsündürür..

edit: ben bu ayriligi araya girecek mesafeler olarak degilde iliskiyi bitirmek olarak algiladim ama dikkat ettim ki diger manadaymis olsun varsin..
    2 ... ucankacan
  4. 4.
    (bkz: böyle ayrılık olmaz)
    2 ... selmagezinir
  5. 5.
    ayrılığın bir şeye yaramasının gerektiğine inanan erkeğin bari ayrılıyoz bir şeye yarasın o kadar günümüz... diyerekten yapabileceği muhtemel davranış.insan için hayvansal, erkek için normal davranış.
    2 ... trda
  6. 6.
    veda konusu ne olursa olsun,ev ayarlamaktan kasıt sevişmekse başkasına ait bir yatakta sevişmenin kıza rahatsızlık vereceği eylem.
    1 ... plug in baby
  7. 7.
    vedalaşmanın bir yolu..toplumun ahlak damarı çatladığında ise vedalaşırken dolu ev ayarlanır.
    (bkz: toplu veda)
    1 ... sex pistols
  8. 8.
    en duygusal anı sessiz sakin bir ortamda geçirmek isteyen insanın davranışı.
    ... arabaciarabayatasget
  9. 9.
    (bkz: son bir kez tadına bakmak)
    ... meureate
  10. 10.
    (bkz: gider ayak)
    1 ... maksat muhabbet