bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  yılın bu zamanlarında sabahları uyanıldığında her seferinde akla gelen, sadece sabah sabah insanı hüzünlendirdiği yetmezmiş gibi gün, hafta, ay boyunca zihni kurcalayan farkındalık.
  böyle olunca insanın aklına neden demeden duramıyor insan.. zira araya uzaklık girmiştir, sorumluluklar vardır mecburiyettir en kötüsü. kimi zaman tenlerin birbirine değdiği, onun yanında bebek gibi masum uyuduğu zamanları hoyratça harcamış olmaya pişman olmaktır. yanında uyurken bile rüyanda onu görmeyi ümit ettiğin zamanları hatırlayıp daha da kötü durumda olduğunu bile bile yine de onu istemektir.. nefesin nefesine karıştığı, onu doyasıya içine doldurduğun anları, uyanıp onu uyurken seyretmenin verdiği zevki uzun zamandır yaşamamanın verdiği bir burukluktur bu. özlemin en çok vurduğu noktadır; işte böyle bir sabah kalkarsın, bunları hatırlarsın, aynen bu başlık doldurulmadan önce olduğu gibi ukte kalır içinde dolduramazsın..
  12 -1 ... whatawickedgametoplay
 2. 2.
  en güzeli de o gecenin sabahında sevgiliyle uyanmaktır..
  4 ... wn6aq
 3. 3.
  çok uzun zamandır yüzünü göremiyorsanız, asla özlemeyeceğiniz şey. denk gelir de kıstırılırsa, fincanlar dolusu kahve içilmelidir. gözler faltaşı gibi açılarak, doya doya seyretmek en güzelidir.
  2 ... tepesersemi
 4. 4.
  uykunuzda korku dolu anlar geçirirken * birinin sizi sakince uyandırıp sadece bir şey yok, geçti demesidir.
  2 ... desifreolmusdisiuuser
 5. 5.
  sevgiliye arkasından sarılıp, iç içe, dizdize geçmenin ve tatlı ensesinden kokusunu içe çekmenin özlemidir.
  5 ... bl
 6. 6.
  başkasıyla uyumayı beceremeyenler için sevgilisinin yanında o yorgun ve eşsiz gecenin sonuda sızıp gün doğarken o kokuyu ve o dokuyu hissederek uyanmak birebirdir.
  ... dogupark
 7. 7.
  özellikle kış mevsimi ise; soğuktan uyuşmuş vücudunuzun istemsiz titremesini farkeden biriciğinizin size arkadan sarılmasını anımsamak ve uzun bir iç çekmektir..
  ... witchande
 8. 8.
  sevgiliyle uyumayı özlemek aslında dünyanın en huzurlu birkaç saatine duyulan özlemdir... farkında olmadan onun nefeslerine uydurulan nefeslerin sesi... gece yatakta iki gıdım uzağına düştüyseniz ve o arada uyandıysanız belinizden tutup sizi kendi vücuduna yapıştırmasını ve yanımdan ayrılma demesini özlemektir... bazen çok derin uyuduğunda homurtusuna horlamasına kıyamamak iyice onun o sakin uyuyuşuna sığınmayı özlemek... en masum halini yüzünüz ona dönük yüzü avuçlarınızın içinde izlemeyi özlemektir... uzaktaki sevgilidir o çoğu zaman... hatta belki hiç uyumadığınız sevgilidir... onu özlemektir alabildiğine kollarını açıp sarılmak istercesine... sadece... koskoca bir özlemektir...
  5 ... lady rea
 9. 9.
  eyleme dökmeden bu hasret bitmez.Döktükten bir süre sonra ise yeniden baş gösterir.
  1 ... preghiera
 10. 10.
  üşüyüp üşümediğini gece kontrol eden, üşüdüğünde de daha sıkı sarılarak onu ısıtmanı isteyen ve de burnun da tüten muhteşem özlem.

  gece arada uyansan da hiçbir zaman uykunun bölündüğünden şikayet etmediğin özlemin en kralı.
  1 ... neilknedesonsamuray
kapat