bugün

akabinde hoop seks.
Önce bir sevgiliniz olması gerekir.
Sonra olay çok basittir.
Onla uyumak.
Yalnız bi sart var sabaha kadar kacabilir. Yataga baglamakta fayda var.
anlatılamaz ki bu tarz şeyler yaşanır.
eğer hala yanımda kalabilmişse helal olsun.

gece boyu 728 tekme 792 kol darbesi yiyip yatabiliyorsa zaten helal olsun.
Arkadaşlarıma sevgilim diyorum. sayılır mı?
paha biçilemez. insanı en motive eden etkenlerden bir tanesi, güne mutlu başlamanın sebebi.
Uyuyamadık ki henüz. Haaa bu arada sevgili de yok.
Her türlü güzeldir ama Uyurken istemsizce yapılan hareketler sonunda iki tarafta çeşitli kıpırdanmalar eşliğinde oluyorsa on numaradır.
görsel
şanslı insanların yaşayabileceği eylem.
Buradaki 154 entry'ye ve yazılanlara baktığımda tek benim mi başımdan hiç geçmedi dediğim eylem.
güzeldir. herkesin yaşaması gerekendir.

uyanın lan çok güzel oluyor-du.
Taraflardan biri önce uyanır uyanan taraf, Yatakta çıt çıkarıp kımıldamaz, uyanmaması için nefes bile almaz.herşeye rağmen Huzur verir, tabii o içimizin huzurla dolduğu günler mazide kaldı, şimdi kim bilir kimin koynunda uyanıyor.
Hatirlayinca gulumseten olaydir. Ben uyaninca direk sarilirdim oda gozunu acmadan sarilip uyumaya devam ederdi. Boyle mutluluklar varken hala mutsuzluk cektigime inanmak istemiyorum. Hangi hareketim, ozelligim vb. Beni o mutluluktan mahrum birakiyorsa onun ben ta amk.
bir an uyanırsın, kafanı çevirdiğinde seni izlerken bulursun. yüzünde 40 yıl hatrı olan kahvenin güzelliği, yeni demlenmiş sıcacık bir çay edasıyla gülümsemesi ve o an size bakan gözleri ulan ulan!!
yaşanılacak en saçma durumdur. ne işi var onun yatağımda aq.ewed
Olanlara ne mutlu,
Olmayanlara ne diyelim.
(ben de dahil)
en kısa zamanda sizi hak edecek bir sevgiliniz olsun.
Aşk güzeldir...
Yaşanılabilecek en güzel anlardan biri de budur. insana mutluluk verir. ilk uyanan olmamanın ve sonradan uyanan olmanın tadı gerçekten farklıdır. Sevgiliyi uyurken izlemek, onu öperek, gıdıklayarak uyandırmak çok güzel olsa da. Öpülerek uyandırılmak daha güzeldir.
Güzel bir sabah aktivitesi.
güncel Önemli Başlıklar