bugün

-aşkım napıosn?
+seni düşünüyorum.
-hangi halimi düşünüyorsun?
+dudaklarını yüzünü göğsünü yalıyorum
-ohh harikasın aşkım devam et
+soyun soyun ohh işte böle
-ahh ohhh ohhh...
+&%6%%&...
henüz msni keşfedememiş çiftlerin işidir. o değilde ya gaza gelip telefonu bi tarafına sokarsa. he erkek olanı diyorum.
düşünce gücüyle vücudunuza yapabileceklerinizin ispatıdır. kişisel gelişim kitaplarının ünlü çalışmayan dondurucu içinde donucam korkusuyla kendi vefatını sağlayan talihlisinin yöntemi uygulanır.
prezervatif takmanın gereksiz oldugu sex türüdür.
ha sonrasında haydar dümene mesaj yollayıp telefonun hamile kalıp kalmayacağı soracaksan orası kötü.
abaza insan kişisinin yapacağı şeydir.
beğenilen bir ünlüyü düşünmenin yanı sıra sevgiliyle konuşmaktır. aslında o kişi sevgiliden çok hayran olunan kişidir.
erkek sanal seksin rutine binmesi üzerine kaydedip ileri de yalnız olduğu zaman dilimlerinde kullanacaktır o kayıtları.
bazen gerçek sevişme kadar lezzet verebilir.
katılımcıların bu aktiviteye kendilerini vermeleri ile ilgili bir durum olsa gerek.
askerde olan sevgiliye kız arkadaşı tarafından yapılan en yüce güzelliktir.

(bkz: askerde yapılan en güzel aktiviteler)
zordur. öncelikle aleti inceltmeniz ve uzatmanız gerekir. batarya ya da şarj deliğinden-yerinden, sevgilinin kulağına kadar uzanan bir alet düşünün. uzak yerlerden de sevgili yapmayın, uzamıyor o kadar.

veya kolay olanı deneyin. telefon şeklinde 180 cm e bilmem kaç cm lik bir kutu, yatak ona benzer bir şey alırsınız, üzerinde yaptığınız şeyin adına telefonda seks yaptık derseniz, yedirebilirsiniz. deneyin en azından.
webcam'in varlığından habersiz çifttir.

yahu ne işin var sesle, görüntülüsü varken. *
sesli olmayıp bunun bir de sms yoluyla yapılanı vardır. sex dergisi okumaya benzer. fakat rolleri kendin değiştirip oynama imkanın olur.
saçmadır. sevgiliye dokunmadan onu hissetmeden nasıl zevk alınır ki bu işten?
(bkz: şahin k telefonda)
makul boyutlarda titreşimli bir cep telefonu prezervatife sarılarak malum kişi tarafından zevk alınacak bir bölgeye monte edilir ve akabinde diğer şahıslar tarafından defeatle aranarak ve uzun uzun çaldırılarak malum kişi doyuma ulaştırılır.
mesafelerin engel olamadığı seks türüdür. bir bakıma engeldir aslında da canı başkasıyla gidip yapsa daha mı iyidir diyerek mutlu olmak gerekir.