bugün

uyuyamama sebebidir.
cinsel ilişki bittikten sonra erkeğin götünü dönüp yatmasına hatun kişinin bozulacağına delalettir. zira tek kişilik yatakta sarılıp uyumak havasızlıktan ölmenize neden olabilir.
ilk heyecanla dipdibe,
zaman geçince dötdöte,
sıkılınca git öte söylemine neden olması muhtemel durumdur.
-ama benim yatağım tek kişilik sen diğer odada yat
+sorun değil ben üstte sen altta.
cinsel arzu ve yatağın sıcaklığında hararete sebep olan durumdur.
öğrenci evlerinde muhtemel sayılacak olay. üni 1 de daha cok yaşanır bu olay. üni 2 den sonra herkes işin yolunu yordamını öğrenir çift kişilik yatak alınır, iki tarafta rahatlar.
rahat bir uyku olmayacağı kesindir. sadece kaşık modeli yatınca sığılabilir. gecenin ilerleyen saatlerinde bir çok defa uyanılacaktır. ama çift kişilik yatak yoksa ayrı yataklarda yatmaktansa ilk ve son tercihtir.
biraz rahat edelim diye çift kişilik yatak aldığınız zaman değerini anlarsınız. Çünkü tek kişilik yatakta sizi ısıtmak için sarılan sevgiliniz, artık arada bir uyanarak, üstünüzde yorgan olup olmadığına bakmaktadır. * *
zayıf bünyeler için sorunsuz ama iki koca popo için sığışma problemine neden olan durumdur. biri duvara yapışır, diğerinin poposu açıkta kalır.
(bkz: uyurken kicin acikta kalmasi)
(bkz: yatagin kenarina sandalye koymak)
yatakta fazla alan olmamasından dolayı rahat uyuyabilmek için sevgiliye sarılmak zorunda kalacağınızdan en güzel uykudur. lakin iki sevgiliden en az biri deli yatıyorsa karşılıklı tekmelemeler gerçekleşeceğinden uykunun sık sık bölünmesi söz konusu olabilir. ama güzeldir. en az bir kere denenmelidir.
"az öteye kaykıl" gibi romantizm dolu muhabbetlerin donme sebebi olabilir... olmaya da bilir.. nerden bileyim ben? zati ben kendim, bir gun sevgiliyle ayni yatakta uyuma ihtimalime karsi coook onceden extra buyuk cift kisilik yatak almis kenara koymus hazirlikli bir insanim... sandikli baza hem de.
kollarıyla sizi sarmalayan sevgilinin boynunun altına başınızı gömmek, o güzel kokuyu içinize çekerek mışıl mışıl uyumaktır.
neler olabileceği malumdur zaten. *
en güzelidir, nefesini boynunda hissetmektir...
tam boynunun kenarına başınızı yaslayıp kokusunu içinize çekerek gerçek huzuru bulmaktır. hoştur.
allah ömür verir de 40 yıl sonra geriye bakıp hatırladığınızda aşkınızı yeniden depreştirecek eylemdir.
huzurdur. teki çifti yok aslında. sevgiliyle uyumaktır aslolan.
bi de öylesine aynı yatakta uyunup sonra sevgili olma durumu vardır..en alakasız kişidir o misal..sen "beni sikseler bunu sikmem" diye düşünüyosundur..sonra o gece bi partiye gidilmiştir dönüşte "hadi seni eve bırakayım tek gitme" der bi taraf , diğeri de "e iyi o zaman madem getirdin bu kadar bari gitme burda uyu sen de nolcak ki" der..

sonra , kız susar çocuk ona su getirir tam o suyu içtikten sonra alkolun de verdiği etkiyle midir nedir kızı hıçkırık tutar..öküz değil çocuk da tabii "dur seni korkutayım da geçsin hehe " der , odayı aydınlatan pembe ışığı söndürür , pamjuru kapar kızın kulağına "bö" diye seslenir..

bir aşk ki , bö ile başlasın..mamahif olan olmuştur kız bu "bö" diye seslenen çocuğa sarılmak suretiyle cevap vermiştir..

sonracığıma , sabah saat 9 sularında uyanılır..fırından çıkmış iki ekmek gibi olmuş bu iki genç insan o andan itibaren maalesef sevgili olmuşlardır..

artık bu sevgili olmanın verdiği , beklentileri karşılamak için , daha 4-5 saat öncesine kadar " ağzım kokuyor mu , acaba bana uyar mı , beraber olursak nerde yaşarız " vs. gibi soruları bırak cevaplamak için kıçını yırtmayı , aklına bile getirmeyen bu iki insan artık "sevgili"dir ya birbirlerine her an sevgi gösterip , ortak bi arkadaş çevresi edinip , holivud filmlerinden yadigar kar atlına yürüme , sözlükten aşk ilan etme , aileyle içli dışlı olma gibi olaylara girmek zorundadırlar ya , o anda o uyunan gecedeki boşvermişliğin yerini , "bir sevgiliye sahip olmanın verdiği haklı gurur" ve sevgiliyi elde tutma ve millete çok mutluyuz pozları verme kampanyası yorgunluğu sarar..

sevgiliyle beraber uyumak , sevgiliyle sevgili olmadan önce güzeldir..
bir üst level için:
(bkz: sevgiliyle aynı uyku tulumunda uyumak)
"biz bir elmanın iki yarısıyız" imajı vermeye çalışan sevgililerdir.

not: ağaçta yetişir ayrıca bunlar..
çok zorda kalmadıkça yapmamak gerek. rahat bir şey değil, hoş değil. tasvip etmiyorum.
sımsıkı sarılmayı ve bir bütün olmayı beraberinde getirir.
sizi yataktan atmaya and içmiş bir sevgiliniz yoksa çok da rahat uyunabilecek, keyifli bir andır.

yok eğer size kastı, ''ille de atacağım'' diye inadı varsa o güzel renkli çoraplı ayaklarını karnınıza bastırıp ittirmesi ve uyku keyfinin içine etmesi an meselesidir.

yere düşersiniz şayet hemen kalkıp tekrar yatağa girmelisiniz. yoksa yerde uyumanız kesinleşebilir.*
tarif edilemeyen en saf ve güzel duyguların bir bütünü. gerçek aşkı tadabilenler için.