bugün

- vay anam vay neler dönmüş serhat ya?
+ götler sikilmiş, çaylar içilmiş.
orgazm sigarasından sonra yeni bir tabir olarak orgazm çayını da ekleyebliriz artık. sevgilinin göğüslerinden dökülen mercimek çorbası ile fantazi de yapılmışsa tadından yenmez.

(bkz: çay çorba sigara)
(bkz: suyu ısıt olursa olur olmazsa çay demleriz)
- süper gidiyorsun namık devam et böyle ohhh
+ dur ben bi çay koyayım
- ?!?!?!?!
+ seviştikten sonra çırılçıplak çay içmeyi seviyorum melahat
- kalk üstümden namık.!
kahvehane arkadaşlığına boyut atlatmaktır.
sevişmenin sağlam geçmediğinin bir kanıtı! +işimizi cabuk bitirelim daha çay içicez!
çay demlenirken sevişmek anlamına gelir.
dilin damağın kurumuştur, sen de haklısın bir yerde.*
+ aşkım hepsini anladım da bari donumu giyseydim ya, çayı ya alete dökersem? sakata gelirim diye korkuyorum.

- asla namık, bu çay böyle içilecek, çay bittikten sonra daha çırılçıplak pişti oynayacaz.
- karıcım, niye çıplak olmak zorundayım ki? üşüdüm ama ben. üstüme bir şey alsam?

+ olmaz nuri, üstüne döktüğün çay lekeleriyle başedemez oldum. kahveye de böyle gidecen.
çayı sevişmeye dahil etmektir.
sevgili olmadığı zamanlarda çay ısıtır içimizi.*
sevişmeden memnun kalmayan hatunun yaptığı ironiyi anlamayıp gerçekleştirmek.

- nasıldım melahat?
* git bi çay koy.
hiç romantik olmayan, sevişmeyi sıradanlaştıran eylem. hadi şarap desen, bir nebze anlaşılır. ne de olsa aşkın içkisidir. *
sevişme biter arkasına çay sigara ikilisi ve ardına sohbet devreye girer harika olur.*
bir de haylayf banılırsa tadından yenmeyecek eylem. ohh mis. *
sevgiliyi çaycıyla aldatıp bi de dalga geçer gibi çay içerken basılmaktan iyi olan durumdur.
yatak odasına tabure koymak bir sonraki hamlen olabilir. (bkz: tabure koyayım! bu niye aklıma gelmedi)
şampanya alacak para yoksa mecburen çaya talim.
o anda ki ani hareketlere dikkat edilmelidir. zira o çay bardağı birisinin bir taraflarına girebilir.
''bir yaşıma daha girdim'' başlıklarındandır.

şimdiki zaman diliminde biraz sakat gibi gözükür zira; aralık ayındayız hava buz gibi,yatağı kar basma ihtimali oldukça yüksek ,her yer cereyan yapmaya müsait, artı gündüz vakti kapı çalabilir...

geniş zaman diliminde sevgiliyle geçirilebilecek en ateşli vakitlerden biridir.bahar ayları ya da yaza denk getirilirse enfeksiyon hastalıklarından korunur, çayın şekerindeki afrodizyak vücuda takviye yapar, camdan giren güneş enerjisiyle yiyişme ısısı 1000 derece ye kadar çıkar ki ''biraz tempo düşürmek lazımdır takviye gerekir mahrem yerlerine'' derken mutfaktan çaydanlık fokur fokur bağırır haydi afiyet olsun...
Aslında başlıkta okunduğundan daha romantik olabilecek durumdur.
yatak odasında sigara içirtmeyen partnere sahip tiryakinin b planını uygulamasıdır.
- bi siktir git çay koy
+ hemen hayatım
- yanlış anladın bi siktir git sonra çay koy
+ heee
1. diyalog:
+ ayşe ben geliyorum.
- çay da oldu zaten. ben bardakları hazırlıyım.
2. diyalog:
+ her tarafımı yaktın hayvan herif.
- bana hakaret et ayşe. ohh.
3. diyalog: (aynı çift misafirdeler.)
+ ahmet abi çay ister misin?
- yok ben çay sevmem murat sağol. (yengeyle göz göze gelip, cin cin sırıtmalar. hey gidi murat ım. biz çay denen zavazingo yu nerelerde kullandık bir bilsen hesapları.)
çay içmektense bira içmek tercih edilebilir.