bugün

aşkın en saf halidir zannımızca. cinsellik olmaksızın saf bir aşk. dokunuşlardan ve kokulardan ibaret bir tensel şölen. başarabilene ne mutlu.
birlikte yaşadığın sevgiliyle ara sıra yapılması gereken aktivitedir. karşindakine aranızdakinin sadece tensel bir çekim olmadığını, yıllar sonra artık cinsel hayatınız bittiğinde, güzellik geçip yaşlanıldığındada değer vereceğinizin ispatıdır.
en asil duygunun insanlarinin eylemi. sevisme bitiminde veya sevisme söz konusu olmadiginda, ne zaman olursa olsun tadindan yenmez.

(bkz: en güzel bi sey)
sevişmeden yapılması imkansız olan hadise.
muhtemelen yorgun olunacağı için pek bi hoş olacağı düşünülen hadise.

(bkz: şömine yanında sevgiliye sarılıp uyumak)
istenmeyen ereksiyonları da beraberinde getirebilecek eylemdir. genede paha biçilemezdir.
seviştikten sonra rahatlıkla gerçekleştirilebilecek eylemdir. fakat sevgilinin "pipin ne kadar küçükmüş eheihie" demesi moral bozabilir.
erkeği rahatsız eden durumdur. şu şekilde efenim;
erkek genelde bayana arkasından sarılır. bu durumda erkek ya ayaklarını bayanın ayaklarına dolar ya da bacağını kalçasına atar. genelliklede ikinci durum olur. bu durumda erkeğin götü kabak gibi açıkta kalır. bu kabak mevzusundan rahatsız olmayacak adam tanımıyorum. tanışmak, hiç istemiyorum. şimdi diyeceksiniz a olumsuz fani bu adamın yorganı falan yok mu diye. yok abicim. bu uyuma şekli zaten seks sonrası olur. ancak öyle olabilir. çıplak bir bayana sarılıpta erekte olmayacak adam tanımıyorum. tanışmak, hiç istemiyorum. zaten sırtında bir çük ile uyuyabilcek hatun tanımıyorum. tanışmayı düşünebilirim. neyse. bu yüzden yorgan olamaz.

not: pek fazla insan tanımıyomuşum lan ben *
bu soğukta merkezi sistemle ısıtılan bir evde oturmuyorsanız tavsiye edilmeyen bir uyuma şeklidir. *
sevgilinin pipisini tutmadan uyuyamayan kızların yaptığı iş.
dünyanın en güzel fotoğrafında, dünyanın en güzel adamının, dünyanın en büyük aşkıyla dünyada en çok sevdiği kadına sarılarak gerçekleştirdiği iştir.

john lennon.
yoko ono.

http://www.nationalgaller...lection/6/PGP%20158.5.jpg
en güzel ısınma yöntemi.
sevişmiyosan niye çırılçıplaksın sorusunu akla getiren ve akla sevişmeyi sokan, partnerlerden duygusal takılanı ketenpereye sokacak gaflet anı.
uykunun tam olarak alınamayacağını gösteren olaydır.
türk usulü olmayandır. bizde soyundun mu gerisi gelmeli çünkü binbir zorlukla soydun karşıdakini. ne diller döktün kimbilir. bu yüzden türk erkeği anlamaz sarmaktan, sarılmaktan. buldu mu çakar bulamadı mı kaçar.

(bkz: entrynin giderek sertleşmesi)
(bkz: türk erkekleri gitsin italyan erkekleri gelsin)
olma ihitmali bulunmayan durumdur. soyunduktan sonra devamı gelmelidir yoksa uykular kaçar. hasta filan olunur allah korusun.
çırılçıplak olmasından mtevellit rahatsız edici durumdur.
fazla seks yaptıkları için çok yorulmuş sevgililerin giyinmeye güç bulamamalarıdır.
*9 ay sonra kucağa alınacak bir bebeğe sahip olunması muhtemel eylem...

ateş barut meselesine dokundurmak gerekir...
*
en soğuk havada bile o sıcaklığı hissetmek, onun kokuysuyla uyumak işte aşk budur.
karın bölgesinin üşümesi sonucu cır cır olma sebebidir.
hazzın en üst sınırlarında dolasmaktır, cinselligi ve hormonları bir kenara atarak saf bir sekilde sarılarak uyumaktır sevdicegine, ötesi yoktur.
ancak seviştikten sonra mümkündür. sağlıklı ve tercihlerinde her hangi bir sıradışılık olmayan erkek, değil sevgilisiyle, herhangi bir kadınla bile, çırılçıplak sarılmışken uyumayı düşünmez, düşünemez, istese dahi uyuyamaz.**

edit: gerçi kadının da rahat duracağını pek sanmıyorum ama..
hem cinsellik hem de masumiyet içerir. en huzur veren uyuma pozisyonudur.
masumdur, ta ki sabah uyanana kadar. iki taraf üşütüp ishal olduğunda tuvalet kavgası yaptıklarında o masumiyetin ma sı kalmaz.